З січня по червень у Туреччині відпочило на 81% більше українців, ніж торік.
Лише у червні до Анталії поїхало вдвічі більше українців, ніж торік - майже 107 тис. осіб. Про це розповіли в офісі з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні, пише "Інтерфакс".
Всього за півроку турецьке узбережжя відвідали 196 тис. українських мандрівників. Найбільше відвідувачів Туреччина прийняла з Німеччини, на другому місці - українці. Вони їхали переважно в Анталію та Муглу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туристичну страховку дешевше оформлювати через інтернет
Нагадаємо, Україна увійшла до десятки країн з найбільшим турпотоком до Туреччини.
×






















Коментарі
1