Ексклюзиви
понеділок, 04 липня 2016 15:44

Українці масово їдуть до Туреччини

Українці масово їдуть до Туреччини
ok-turkey.com

З січня по червень у Туреччині відпочило на 81% більше українців, ніж торік.

Лише у червні до Анталії поїхало вдвічі більше українців, ніж торік - майже 107 тис. осіб. Про це розповіли в офісі з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні, пише "Інтерфакс".

Всього за півроку турецьке узбережжя відвідали 196 тис. українських мандрівників. Найбільше відвідувачів Туреччина прийняла з Німеччини, на другому місці - українці. Вони їхали переважно в Анталію та Муглу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туристичну страховку дешевше оформлювати через інтернет

Нагадаємо, Україна увійшла до десятки країн з найбільшим турпотоком до Туреччини.

Зараз ви читаєте новину «Українці масово їдуть до Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути