Ексклюзиви
Понеділок, 29 вересня 2014 13:55

У Митному союзі почалися сварки через горілку

У Митному союзі почалися сварки через горілку
russianvodka.com

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) виступила проти російської ініціативи щодо обмеження ввезення алкоголю на територію Росії з країн-членів Митного союзу, так як це нівелює ефект єдності митної території.

Про це повідомляє прес-служба комісії.

"Введення за ініціативою однієї зі сторін будь-яких кількісних обмежень на окрему групу товарів може призвести до аналогічних кроків з боку інших країн-членів відносно інших товарів, що в результаті знівелює досягнутий ефект єдності митної території", - заявив голова податкового комітету ЄЕК Тимура Сулейманов.

"Тому запропонований варіант російської сторони щодо встановлення ліміту у 5 літрів на ввезення алкогольної продукції для фізичних осіб не може бути вирішенням цього питання", - додав він.

Раніше, міністр фінансів Росії Антон Сілуанов розповідав про ідею російської влади встановити ліміти ввезення алкоголю до Росії для особистих потреб з країн-партнерів Росії по Митному союзу.

Він зазначав, що це пов'язано з тим, що регіони стали недоотримувати надходжень від акцизів через "сірий" імпорт алкогольної продукції з Казахстану, де ставка акцизу майже вдвічі нижча за російську.

Наразі у країнах Митного союзу проводиться робота з гармонізації ставок акцизів.

Зараз ви читаєте новину «У Митному союзі почалися сварки через горілку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 25962
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути