вівторок, 22 березня 2016 14:26

У Держстаті порахували, скільки українці витратили на їжу 2015 року

У Держстаті порахували, скільки українці витратили на їжу 2015 року
mamainfo.com.ua

Третина всіх витрат домогосподарств в Україні була спрямована 2015 року на їжу та безалкогольні напої.

Всього на цю статтю споживання українці витратили 509,3 млрд грн. Це 38,4% від усього обсягу, повідомляє Держстат.

Другою найбільшою статтею витрат названо комунальні платежі - 14,8%. За комунальні послуги українці минулого року заплатили, в цілому, 196,3 млрд грн. Ще 10,4% всіх витрат "забрав" транспорт. На оплату транспортних послуг пішло 137,7 млрд грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці почали купувати менше вроздріб.

Зараз ви читаєте новину «У Держстаті порахували, скільки українці витратили на їжу 2015 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.02.2013 12:40:11Киянин95.132.14.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Порошенко буде займатись своiм бiзнесом, а не Киевом.

02.02.2013 23:00:01маячня31.172.30.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"за прогнозами експертів, вибори київського міського голови та Київради мають відбутись 26 травня або 2 червня." -- закони в Україні відсутні. Все вирішує Пацан ! А експерти заповнюють газетний вакуум.

01.02.2013 13:37:27Знову95.132.56.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

тіпа середина багатокрісел, багато векторів , двоЯЗИЧІЄ а результат бабло і канари.= рабам болт на 32. == Патріоти просніться.

01.02.2013 09:14:14Медвепут212.26.136.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Золота середина - це БОЛОТО!

01.02.2013 09:09:06UAUAUA93.73.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Можливо це був би зараз найкращий варіант. Будь-який мер від опозиціі буде заблокований регіоналами. Вони будуть саботувати виділення коштів і врешті дискредитують будь-кого. Тож Порошенко це нормальний варіант і украінофобом він ніколи не був

02.02.2013 22:54:58законТори77.109.139.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Чудова пара для Гереги ! От уже покерують удвох. Виселять українців-боржників за тарифами з Києва на 100-й кілометр.

02.02.2013 15:23:45вася46.201.54.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

та він всіх продасть заради лишньої копійки! Подивіться лишень на вироби його кондфабрик - етикетки виключно російською!

01.02.2013 09:01:42АнтиПРиБЮТ80.90.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Порошенко кращий кандидат на пост Президента України.
А сракализи Яніка та Юльки навмисно його дискредитують.
Ці політологи звичайні політични шлюхи, за що платять те й мелють

02.02.2013 23:01:41гапону31.172.30.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Україні без жида не вижити !!! Ну ніяк.

01.02.2013 09:17:12Киянин77.239.176.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

120% погоджуюсь. Петро грамотний, поміркований, прагматичний, дипломатичний, може дійсно знайти підходи щодо поєднання прагнень електорату Сходу та Заходу, а тим більше Києва. На сьогоднішній день - оптимальна кандидатура. А решті лідерів опозиції теж в новій владі знайдеться робота - після "папєрєдніків" вичистити все гімно, щоб ними не смерділо довіку.

01.02.2013 08:21:17патріот212.122.122.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Скільки можна вибирати владу з жидів і кацапів?

01.02.2013 07:27:29Юра178.93.235.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Удобных власти - вон из Киева в Даунбас!

01.02.2013 07:00:15Мабуть95.132.56.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Весь Київ буде у хахломі та рошені.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути