Ексклюзиви
Середа, 27 квітня 2011 09:12

Третина працездатних українців економічно неактивні

Третина працездатних українців економічно неактивні

У 2010 році кількість економічно неактивного населення працездатного віку - 15-70 років, становила 12,6 мільйона або більше третини всього населення цього віку.

Про це свідчать дані державного комітету статистики України, передає "ЛІГАБізнесінформ".

Аналітики Держкомстату констатують: із зазначеної кількості кожен другий був пенсіонером, кожен четвертий - учнем або студентом, кожен шостий - виконував домашні  обов'язки.

До зазначеної вище категорії осіб також належать незайняті особи, які припинили активний пошук роботи, тому що втратили надію її знайти.

Ця категорія осіб становила в 2010 році 175 тисяч осіб.

Аналітики зазначають, що в порівнянні з 2009 роком в Україні зменшилася кількість економічно неактивних осіб працездатного віку, які не знали де і як їм шукати роботу, яким чином організувати власну справу і переконаних у відсутності підходящої роботи.

Кількість таких громадян в 2010 році становила 108,2 тисячі осіб, або 1,4% економічно неактивного населення працездатного віку, а в 2009 році відповідно - 146,4 тисячі осіб, або 1,8%.

Експерти Держкомстату констатують, що остання категорія громадян, як і ті особи, які зневірилися у пошуках роботи, за умови сприятливої ??кон'юнктури могли б запропонувати свою робочу силу на ринку праці, а отже, є потенціалом поповнення рядів безробітних.

Аналітики підрахували, що з урахуванням цих громадян рівень безробіття населення працездатного віку становив би 10,1%, проти 8,8%.

Зараз ви читаєте новину «Третина працездатних українців економічно неактивні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 22297
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода