Ексклюзиви
Середа, 15 вересня 2021 10:15

Технології "Поллі-Сервісу" залучають знакових інвесторів і стають центром світових інновацій (PR)

Українські наукові розробки високотехнологічної компанії "Поллі-Сервіс" залучають знакових іноземних інвесторів. За словами генерального директора міжнародної інноваційної групи компаній Industrial Innovation Group Тарьяма Матар Тарьяма, технології – це головна цінність у сучасному світі.

"Працюючи з Україною, я стежив за розвитком місцевого бізнесу. На "Поллі-Сервіс" та інші підприємства Industrial Innovation Group, які створені спільно з Національною академією наук України, неможливо було не звернути увагу, – сказав Тарьям Матар в інтерв'ю BitukMedia. – Мене зацікавила можливість інвестувати у сучасні рішення захищеного друку, оптичної фізики і глобальних IT-систем. При першій же нагоді я став інвестором IIG та засновником нових підприємств групи для розвитку міжнародного бізнесу".

  Тарьям Матар Тарьям,  акціонер та генеральний директор Industrial Innovation Group,  один із головних інвесторів Арабської затоки
Тарьям Матар Тарьям, акціонер та генеральний директор Industrial Innovation Group, один із головних інвесторів Арабської затоки

Тарьям Матар підкреслив, що компанія "Поллі-Сервіс" спільно з українськими вченими була активним учасником створення 399 об'єктів інтелектуальної власності та унікальних технологій в галузі біометрії, виробництва високозахищених документів, інформаційних систем, унікальної деметалізаціі голограм, персоналізації з використанням технології I-Met, комплексних рішень для обліку та контролю акцизних марок.

"Сьогодні Industrial Innovation Group – єдина у світі структура у сфері ідентифікаційного бізнесу і захищеного друку, яка не залежить і не використовує у своїй діяльності чужих технологій", – сказав Тарьям Матар Тарьям.

За безпосередньої участі інноваційної української компанії "Поллі-Сервіс", в ОАЕ відкрили унікальну індустріально-промислову лабораторію, що стала провідним інноваційним центром Близького Сходу і Північної Африки. Також серед знакових світових глобальних проєктів "Поллі-Сервісу" – створення першого у світі незалежного високовиробничого індустріального комплексу захищеного друку NASPS в Арабській Республіці Єгипет, якому немає рівних.

"Компанія" Поллі-Сервіс" є одним з найбільших системних інтеграторів у світі, вона може створити як сам продукт, так і системи його випуску з повним контролем життєвого циклу, а також глобальною інтеграцією в системи електронної держави та електронного урядування", – зазначив генеральний директор IIG.

У серпні 2019 року до Дня Незалежності України в Києві проходило технологічне шоу "Електронна Україна", в рамках якого відбулася презентація унікальних досягнень українських вчених, що входять до складу Industrial Innovation Group. Подію відвідали високопоставлені гості з Об'єднаних Арабських Еміратів та України. Під час презентації були представлені всі світові досягнення компанії "Поллі-Сервіс". Справжньою сенсацією технологічного шоу стало публічне виготовлення зразків сучасних і найбільш захищених ID-документів "Поллі-Сервіс". Всього за 10 хвилин у режимі реального часу на очах усіх присутніх були виготовлені одразу чотири документи: ID-карта, посвідчення водія, закордонний паспорт і технічний паспорт транспортного засобу.

 

ТОВ "Поллі-Сервіс" – українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, захисту документів, пластикових карт, а також інформаційних систем. Компанія є лідером у галузі ID-документів, розробки і впровадження ІТ-систем, забезпечує технічне обслуговування на основі власних технологічних продуктів, інтеграційних систем і об'єктів інтелектуальної власності. "Поллі-Сервіс" є архітектором всесвітнього глобального проекту з виробництва перших електронних ID-документів для організації INTERPOL, які сьогодні використовуються більш, ніж у 190 країнах світу.

Зараз ви читаєте новину «Технології "Поллі-Сервісу" залучають знакових інвесторів і стають центром світових інновацій (PR)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26857
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути