Ексклюзиви
Четвер, 17 вересня 2015 11:55

Повний список підприємств, організацій та осіб, що потрапили під санкції України
7

Публікуємо список зі 105 підприємств і 388 осіб, які підпадають під санкції у зв'язку з анексією Криму і агресією на Донбасі, введені президентом України в середу за рішенням РНБО від 2 вересня. У списку - російські діячі культури, політики, урядовці, а також діячі так званих "ЛНР" та "ДНР", батальйони проросійських бойовиків. Серед компаній - 29 банків, телекомпанії, айті- та авіакомпанії, підприємства російського ОПК.

Фізичні особи, до яких застосовуються санкції

Міжнародні спостерігачі на виборах у самопроголошених республіках

1. Фабріс Беор, громадянин Французької Республіки, керівник відділу з питань Кавказького регіону неурядової організації Євразійська рада за демократію та вибори

2. Лабова Ташева Магдалена, громадянка Республіки Болгарія, журналіст, член виконавчого комітету політичної партії націоналістичного спрямування Атака, яка виступає за вихід Болгарії з НАТО та ЄС

3. Заріанопулос Сотіріос, громадянин Грецької Республіки, депутат Європарламенту від Комуністичної партії Греції, Грецька Республіка

4. Ламбруліс Йоргос, депутат грецького парламенту, член Комуністичної партії Греції, Грецька Республіка

5. Йоргос Магганас, депутат грецького парламенту, член Комуністичної партії Греції, Грецька Республіка

6. Лурьє Макс, ізраїльський журналіст, головний редактор інформаційного агентства Курсор, Ізраїль

7. Ронкін Александр, ізраїльський журналіст, головний редактор тижневика Ехо та генеральний директор і співвласник компанії Ronkino Media Ltd, Ізраїль

8. Ескін Авігдор, політтехнолог, Ізраїль

9. Ейдельман Давид, політтехнолог, Ізраїль

10. Потьомкіна Ната, журналіст, Ізраїль

11. Дельгадо Феліпе, адвокат, співпрацює з організацією Mediasiete, Ізраїль

12. Ландейра Ренато, адвокат, директор видавництва організації Mediasiete, Ізраїль

13. Сесар Відаль, журналіст газети La Razon, Іспанія

14. Фабріціо Бертот, громадянин Італійської Республіки, член правої італійської партії Вперед, Італія

15. Малан Лючіо, депутат Парламенту Італійської Республіки

16. Музоліно Алессандро, почесний президент молодіжного крила Європейської народної партії, Італія

17. Бертольді Алессандро, президент студентсько-шкільної правоцентристської партії Popolo della Liberta (Народ свободи) - відгалуження партії "Вперед Італія", Італія

18. Раффа Джузеппе, президент провінції Реджо Калабрія, Італія

19. Журавльов Олексій Олександрович, громадянин РФ, член Комітету Держдуми з питань оборони, фракція Єдина Росія, голова партії Родіна

20. Бібілов Анатолій, громадянин РФ, депутат Держдуми, член фракції Єдина Росія

21. Івлєв Євген Вадимович, керівник виконавчого комітету партії Родіна, РФ

22. Григор'єв Максим Сергійович, член Громадської палати Новгородської області, директор некомерційного Фонду досліджень проблем демократії, РФ

23. Родін Володимир Романович, член Комітету Державної думи з питань власності, фракція Комуністичної партії РФ

24. Бессонов Володимир Іванович, член Комітету Державної думи з питань оборони, фракція Комуністичної партії РФ

Автор: moskprf.ru
  Бессонов Володимир. Частий гість у "ДНР"
Бессонов Володимир. Частий гість у "ДНР"

25. Куликов Олександр Дмитрович, заступник Голови Комітету Держдуми з питань цивільного, кримінального, арбітражного та процесуального законодавства, фракція Комуністичної партії РФ

26. Діденко Олексій Миколайович, член Комітету Держдуми з питань конституційного законодавства та державного будівництва, фракція Ліберально- демократичної партії Росії, РФ

27. Брячак Михайло Васильович,перший заступник Голови Комітету Держдуми з питань транспорту, фракція Справедлива Росія, РФ

28. Пахолков Олег Володимирович, член Комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язках із співвітчизниками, фракція Справедлива Росія, РФ

29. Брод Олександр Семенович, директор Московського бюро з прав людини, РФ

30. Кшлянін Владімір, член партії Загальносербський народний фронт, Сербія

31. Джукановіч Владімір, громадянин Сербії, член правлячої Сербської прогресивної партії

32. Самарджія Слободан, громадянин РФ, штатний журналіст провідної щоденної сербської газети Політика, відповідає за рубрику країн колишнього СРСР, України і Російської Федерації, Республіка Сербія

33. Блажич Браніслав, член Сербської прогресивної партії, Республіка Сербія

34. Деджанскі Стевіца, громадянин Сербії, депутат парламенту Автономного краю Воєводина, Республіка Сербія

35. Лонгауер Вільям, секретар Союзу борців проти фашизму, Словацька Республіка

36. Абернаті Френк, громадянин США, адвокат, який має бізнес в Україні

37. Дьондьоші Мартон, заступник керівника парламентського комітету з питань зовнішніх справ, член партії Правиця

38. Санісло Адріенн, член партії Йоббік, секретар голови партії з питань угорсько-російських зв'язків; донька Ф. Санісло, громадянка Угорщини

39. Габор Дьoні, редактор аналітичного сайту www.oroszvilag.hu (російський світ), молодший науковий співробітник Угорського інституту русистики факультету гуманітарних наук Наукового університету імені Лоранда Етвеша

40. Ладіслав Земанек, народився у 1992 році, громадянин Чеської Республіки, заступник голови партії Народна демократія

41. Ярослав Доубрава, громадянин Чехії, сенатор, член Сенату Парламенту Чеської Республіки, Северочехи, член Постійної Парламентської Делегації Чеської Республіки в ЄС

42. Гегальчий Олександр Вікторович, підприємець, публіцист, прихильник ідей політичного русинства та самопроголошеної республіки Підкарпатська Русь, громадянин Чеської Республіки

43. Моріньйо Педро, член іспанської ультраправої Народної партії, Королівство Іспанія

Іноземні журналісти

44. Анісімов Данило,  журналіст інформагентства RUPTLY, РФ

45. Бабін Андрєй, журналіст щотижневика День за Днем, Естонія

46. Бучельников Володимир, журналіст щоденної суспільно-політичної російської газети Вісті сьогодні, Латвія

47. Бєрьозін Максім, кореспондент телекомпанії НТВ, РФ

48. Березовська Олена Олександрівна, громадянка України, проживає у Москві, керівник інтернет- видання Украина.ру, створеного інформаційним агентством Russia today Російської Федерації

49. Березіцький Давід, блогер, Novorossia News Agency, Adnovum, Польща

50. Букарський Володимир Валерійович, громадянин Республіки Молдова, Держави Ізраїль та Російської Федерації, історик, публіцист і політолог, керівник Єдиного інформаційно-аналітичного центру Eurasia inform

51. Габор Селеш, угорський бізнесмен, власник телекомпанії Ехо-ТВ, власник угорської газети Magyar Hirlap

52. Гаврилов Павло, журналіст, один з ведучих проекту Трьохлінійка, модераторів сайту www.57.md та керівників інформаційного супротиву Молдови

53. Григорчук Павло Павлович, головний редактор інформаційного ресурсу молодіжного крила Партії комуністів Республіки Молдова Гренада

54. Гроо Максим Давидович, член зарубіжної фракції російської партії Великое отечество у Швейцарській Конфедерації

55. Давід-Дудіна Оксана, народилася 27 грудня 1970 року, блогер, медіа-активіст Швейцарської Конфедерації

56. Ельдаров Едуард, журналіст щоденної суспільно-політичної російської газети Вісті сьогодні, Латвія

57. Єфімов Олексій, генеральний директор міжнародної мережі Первый канал, РФ

58. Івановскі Христо, журналіст газети Дневник, Македонія

59. Йончева Олена Миколаївна, громадянка Болгарії, проживає у Софії, Республіка Болгарія, вільна журналістка болгарського телевізійного каналу TV7

60. Кісельов Дмитро Костянтинович, громадянин РФ, генеральний директор російського міжнародного інформаційного агентства Росія сьогодні

Автор: gazeta.ru
  Раніше санкції проти Кісельова ввів Євросоюз, а також Швейцарія і Канада
Раніше санкції проти Кісельова ввів Євросоюз, а також Швейцарія і Канада

61. Кабанов Микола, журналіст газети Вісті сьогодні, щоденна суспільно-політична російська газета Латвійської Республіки, депутат Сейму Латвії

62. Коваленко Ольга, генеральний директор, головний редактор видання Новости – Казахстан у співпраці з інформаційним агентством РИА-Новости, Казахстан

63. Корейба Якуб, журналіст, публіцист, співробітник інформаційного агентства Russia Today, Польща

64. Нечаєв Олександр, журналіст, кореспондент Південноафриканського бюро інформаційного агентства ИТАР –ТАСС Російської Федерації

65. Палажченко Олена Борисівна, представник агентства РИА- Новости в Туреччині, активний член Асоціації російської культури в Анкарі

66. Паучікова Вероніка, активний блогер соціальних мереж, Словацька Республіка

67. Піманов Олексій, президент медіа-холдингу Красная звезда, РФ

68. Потапов Олександр,редактор газети Известия, РФ

69. Росенберг Стів, журналіст телерадіокомпанії BBC, входить до акредитованого пулу Великобританії в Міністерстві закордонних справ Російської Федерації

70. Родрігєс Антоніо Хосе Памплієга, журналіст газет Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія

71. Ругальська Еріка, журналіст газети Вісті сьогодні, щоденна суспільно-політична російська газета Латвійської Республіки

72. Рутц Міхаель, журналіст, публіцист газет Die Zeit, Frankfurter Allgemeine, Німеччина

73. Ференц Санісло громадянин Угорської Республіки, ведучий телекомпанії Ехо-ТВ (Echo TV), зовнішньополітична рубрика Світова панорама

74. Састре Мануель Ангель, журналіст газети Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія

75. Сафонов Андрій, блогер, журналіст, Молдова

76. Сужанський Андрій, кореспондент корпункту інформаційного агентстваИТАР – ТАСС Російської Федерації у м. Вашингтоні

77. Тарасенко Маріанна, народилася у Новосибірську, журналіст щотижневика День за Днем.

78. Уеллс Емма, журналіст телерадіокомпанії BBC, входить до акредитованого пулу Великобританії в Міністерстві закордонних справ РФ

79. Фадєєв Валерій, журналіст, головний редактор журналу Эксперт, РФ

80. Фронін Владислав, головний редактор видання Российская газета, РФ

81. Хелемендик Сергій, активний блогер, публіцист, Словацька Республіка

82. Худжец Давид, журналіст, блогер інформагентства Novorossia News Agency, Польща

83. Чічеров Антон, журналіст телерадіокомпанії BBC, входить до акредитованого пулу Великобританії в Міністерстві закордонних справ РФ

84. Шаравський Олексій, головний редактор видання Взгляд.ру, РФ

85. Шитов Андрій, керівник корпункту інформаційного агентства ИТАР—ТАСС Російської Федерації у Македонія

86. Яньятов Драган, журналіст газети Дневник, Республіка

Діячі культури

87. Безродна Світлана Борисівна, громадянка РФ, російська скрипалька, художній керівник Державного академічного камерного Вівальді-оркестру

88. Беспалова Людмила Андріївна, громадянка РФ, академік Російської академії наук, завідувач відділу селекції та насінництва пшениці

89. Глазьєв Сергій Юрійович, академік Російської академії наук, радник Президента Російської Федерації з питань регіональної економічної інтеграції, живе в Москві, РФ

90. Драгавцев Віктор Олександрович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, головний науковий співробітник Агрофізичного науково- дослідного інституту

91. Захаренко Володимир Андрійович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, Московський науково-дослідний інститут сільського господарства Немчиновка

92. Казаков Сергій Володимирович, громадянин РФ, художній керівник Пензенського обласного драматичного театру імені Луначарського

93. Кірюшин Валерій Іванович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, Російський державний аграрний університет

94. Кобзон Йосип Давидович, громадянин РФ, російський естрадний співак, депутат Держдуми РФ

Автор: Reuters
  Кобзон співає дуетом з ватажком терористів самопроголошеної "ДНР" Олександром Захарченком
Кобзон співає дуетом з ватажком терористів самопроголошеної "ДНР" Олександром Захарченком

95. Лачуга Юрій Федорович, громадянин РФ, академік Російської академії наук

96. Надикта Володимир Дмитрович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, Всеросійський науково-дослідний інститут біологічного захисту рослин

97. Півоваров Віктор Федорович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, директор Всеросійського науково- дослідного інституту селекції та насінництва овочевих культур

98. Рунов Борис Олександрович, громадянин РФ, академік Російської академії наук, науковий консультант Міністерства сільського господарства РФ

99. Санін Сергій Степанович, громадянин РФ, професор, академік Російської академії наук, завідуючий відділом Всеросійського науково- дослідного інституту фітопатології

100. Сичов Віктор Гаврилович, громадянин Російської Федерації, директор Всеросійського науково- дослідного інституту агрохімії імені Прянішнікова

101. Соколов Михайло Сергійович, громадянин РФ, доктор біологічних наук, професор, академік Російської академії наук, науковий консультант ТОВ МікроБіо

102. Спиридонов Юрій Якович, доктор біологічних наук, професор, академік Російської академії наук, заслужений діяч науки Російської Федерації, завідуючий відділом Всеросійського науково-дослідного інституту фітопатології

103. Теличкіна Валентина Іванівна, громадянка РФ, актриса театру та кіно

104. Фортов Володимир Євгенович, громадянин Російської Федерації, доктор фізико- математичних наук, професор, академік Російської академії наук, президент Російської академії наук, проживає у Москві, РФ

105. Шевелуха Віктор Степанович, громадянин РФ, академік Російської академії наук

Урядовці — громадяни Російської Федерації

106. Антонов Анатолій Іванович,  заступник Міністра оборони РФ

107. Астахов Павло Олексійович, уповноважений при Президенті Російської Федерації з прав дитини

108. Арановський Костянтин Вікторович, суддя Конституційного Суду РФ

109. Бойцов Олександр Ілліч, суддя Конституційного Суду РФ

110. Бондар Микола Семенович, суддя Конституційного Суду РФ, заступник Міністра оборони Російської Федерації

111. Бондарев Віктор Миколайович, Головнокомандувач Військово-повітряних Сил Збройних Сил РФ

112. Булгаков Дмитро Віталійович, заступник Міністра оборони РФ

113. Вітко Олександр Вікторович, Командувач Чорноморського флоту Військово-Морського Флоту РФ

114. Гаджиєв Гадис Абдулаєвич, суддя Конституційного Суду Російської Федерації

115. Галкін Олександр Вікторович, Командувач Південного військового округу Збройних Сил РФ

116. Герасимов Валерій Васильович, начальник Генерального штабу Збройних Сил РФ

117. Глазьєв Сергій Юрійович, народився у Запоріжжі, громадянин РФ, радник президента Росії

118. Данилов Юрій Михайлович, суддя Конституційного Суду РФ

119. Жаркова Людмила Михайлівна, суддя Конституційного Суду РФ

120. Жилін Геннадій Олександрович, суддя Конституційного Суду РФ

121. Желєзняк Сергій Володимирович,  заступник Голови Державної Думи Федерального Зібрання РФ

122. Зайнетдінов Володимир Фарідович, прес- секретар секретаріату Організації Договору про колективну безпеку

123. Зорькін Валерій Дмитрович, суддя Конституційного Суду РФ

124. Ісмаїлов Рашид Рустамович, заступник Міністра зв'язку і масових комунікацій РФ

125. Казанцев Сергій Михайлович, суддя Конституційного Суду РФ

126. Кадиров Рамзан Ахматович, глава Чеченської Республіки в складі РФ

Автор: ukrtape.net
  У липні цього року Кадиров заявляв, що всі чеченські "добровольці" повернулися з Донбасу в РФ. Військову присутність Росії в регіоні заперечує.
У липні цього року Кадиров заявляв, що всі чеченські "добровольці" повернулися з Донбасу в РФ. Військову присутність Росії в регіоні заперечує.

127. Карпов Артур Геннадійович, суддя Басманного районного суду, Москва

128. Косачов Костянтин Йосипович, керівник Федерального агентства у справах СНД

129. Картаполов Андрій Валерійович, начальник Головного управління операцій

130.Клеандров Михайло Іванович, суддя Конституційного Суду РФ

131. Князєв Сергій Дмитрович, суддя Конституційного Суду РФ

132. Кокотов Олександр Миколайович, суддя Конституційного Суду РФ

133. Красавчикова Лариса суддя, Конституційного Суду РФ

134. Крутських Андрій Володимирович, спеціальний представник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки Міністерства закордонних справ РФ

135. Ленцов Олександр Іванович, заступник командувача Сухопутними військами Збройних Сил РФ

Автор: antikor.com.ua
  Ленцов (на фото - по центру) з початку дії Мінських домовленостей у вересні 2014 року ввійшов до складу Спільного центру з контролю та координації питань про припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін
Ленцов (на фото - по центру) з початку дії Мінських домовленостей у вересні 2014 року ввійшов до складу Спільного центру з контролю та координації питань про припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін

136. Марков Сергій Олександрович, громадянин РФ

137. Маньшин Дмитро Сергійович, виконуючий обов'язки старшого слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу управління по розслідуванню злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни Слідчого комітету РФ

138. Маврин Сергій Петрович, суддя Конституційного Суду РФ

139. Мельников Микола Васильович суддя Конституційного Суду РФ

140. Мельниченко Віктор Іванович, військовослужбовець Прикордонної служби Федеральної служби безпеки РФ

141. Медведєв Олександр Вікторович, заступник керівника другого відділу з розслідування особливо важливих справ слідчого управління Слідчого комітету РФ по Воронезькій області

142. Миронов Сергій Михайлович, депутат Держдуми Федерального Зібрання РФ

143. Мєлєхін Павло Володимирович,  суддя Басманного районного суду

144. Мушнікова Наталія Євгенівна, суддя Басманного районного суду, Москва

145. Наришкін Сергій Євгенович, голова Держдуми Федерального скликання

146. Нікіфоров Микола Анатолійович, Міністр зв'язку і масових комунікацій РФ

147. Нілов Ярослав Євгенович, депутат Державної Думи (фракція ЛДПР) Федерального Зібрання РФ

148. Опарін Кирило Володимирович, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ

149. Пушков Олексій Костянтинович, голова комітету з міжнародних відносин Держдуми Федерального Зібрання РФ

150. Рашкін Валерій Федорович, перший заступник голови Комітету Держдуми РФ у справах національностей. Засновник патріотичного фронту Красная Москва‖, який організовував демонстрації на підтримку сепаратистів

151. Резнік Борис Львович, депутат Держдуми Федерального Зібрання РФ

152. Рижков Микола Іванович, член Ради Федерації Федерального Зібрання

153. Рудкін Юрій Дмитрович, суддя Конституційного Суду РФ

154. Руський Єгор Анатолійович, громадянин РФ

155. Селезньов Микола Васильович, суддя Конституційного Суду РФ

156. Салюков Олег Леонідович, головнокомандувач Сухопутних військ Збройних Сил РФ

157. Сергун Ігор Дмитрович, начальник Головного розвідувального управління Генштабу Збройних Сил РФ - заступник начальника Генштабу Збройних Сил РФ

158. Сидоров Анатолій Олексійович, командувач Західним військовим округом Збройних Сил РФ

159. Ткачев Олександр Миколайович, губернатор Краснодарського краю РФ

160. Турченюк Ігор Миколайович, заступник командувача Південного військового округу Збройних Сил РФ. Керівник операції об'єднаного угруповання Збройних Сил РФ по окупації Криму

161. Хохрякова Ольга Сергіївна, суддя Конституційного Суду РФ

162. Цеков Олег Муссович, командир 200-ї окремої мотострілецької бригади Берегових військ Північного флоту Військово-Морського Флоту РФ

163. Чайко Олександр Юрійович, командувач 1-ї Танкової армії Західного військового округу Збройних Сил РФ

164. Чірков Віктор Вікторович, головнокомандувач Військово-морського флоту РФ

165. Шишкін Олександр Геннадійович, член Ради Федерації Федерального Зібрання РФ

166. Шаманов Володимир Анатолійович, командувач Повітрянодесантних військ Збройних Сил РФ

167. Шадрін Роман Олександрович, депутат Єкатеринбурзької міської думи за списком виборчого об'єднання Свердловське регіональне відділення Всеросійської політичної партії Єдина Росія. Голова постійної комісії з безпеки життєдіяльності Єкатеринбурзької міськдуми

168. Шойгу Сергій Кужугетович, Міністр оборони РФ

169. Шевченко Максим Леонардович, член Громадської палати РФ

170. Юдін Сергій Сергійович, начальник організаційно-мобілізаційного управління штабу Західного військового округу Збройних Сил РФ

171. Ярославцев Володимир Григорович, суддя Конституційного Суду РФ

Керівники підприємств оборонно-промислового комплексу РФ, державних органів у сфері ОПК та підприємств, що реалізують інфраструктурні проекти в Криму

172. Бєлих Леонід Якович, керуючий директор ВАТ Улан-Уденський авіаційний завод

173. Беккієв Азрет Юсупович, генеральний директор Концерн Созвєздіє

174. Вепрєв Олександр Олексійович, громадянин РФ, гендиректор Іркутського авіаційного заводу філіалу ВАТ Корпорація Іркут

175. Голотов Артем Володимирович, громадянин РФ, генеральний директор ВАТ Мобільні газотурбінні електричні станції (дочірня компанія держконцерну Россєті)

176. Денисенко Юрій Петрович, громадянин РФ, керуючий директор ВАТ Арсеньєвська авіаційна компанія

177. Дормидонтов Олександр Георгіович, громадянин РФ, генеральний директор ЗАТ Науково-виробниче підприємство Спец-радио

178. Дутов Андрій Володимирович, громадянин РФ, голова ради директорів ВАТ Об'єднана суднобудівельна корпорація

179. Епіфанов Ігор Костянтинович, громадянин РФ, генеральний директор науково-дослідного інституту НИИдар-сфера

180. Зорін Андрій Васильович, директор компанії Іжмаш Безпілотні системи, громадянин РФ

181. Капралов Геннадій Миколайович, громадянин РФ, гендиректор ВАТ Науково-виробниче об'єднання Квант

182. Кельбах Сергій Валентинович, громадянин РФ

183. Конопльов Дмитро Володимирович, керуючий директор ВАТ Завод имени В. А. Дегтярева

184. Лігай Вадим Олександрович, громадянин РФ, генеральний директор ВАТ Казанский вертолетный завод

185. Мотренко Петро Данилович, громадянин РФ, керуючий директор ВАТ Роствертол

186. Обносов Борис Вікторович, генеральний директор підприємства корпорації Тактичне ракетне озброєння

187. Пекарш Олександр Іванович, громадянин РФ

188. Поспєлов Володимир Якович, громадянин РФ, постійний член Військово-промислової комісії при уряді РФ

189. Попов Володимир Вікторович, громадянин РФ, генеральний директор підприємства Щегловский вал

190. Смірнов Сергій Олександрович, громадянин РФ, заступник гендиректора ВАТ Компанія Сухой

191. Сорокін Олексій Михайлович, директор конструкторського бюро приладобудування (Конструкторское бюро приборостроения)

192. Спиридопуло Володимир Ілліч, громадянин РФ, голова ради директорів ВАТ Северное проектно-конструкторское бюро

193. Трушкін Валерій Павлович, громадянин РФ, комерційний директор Уральського заводу цивільної авіації (Уральский завод гражданской авиации)

194. Цибулькін В'ячеслав Леонідович, громадянин РФ, генеральний директор виробничого науково-дослідного інституту ЭТАЛОН

195. Школов Євген Михайлович, громадянин РФ

197. Шляхтенко Олександр Володимирович, громадянин РФ, генеральний директор ВАТ Центральне морське конструкторське бюро Алмаз

198. Шуваєв Володимир Андрійович, генеральний директор підприємства Протек

199. Авидзба Ахра Русланович, громадянин РФ

Посадовці та чиновники "ЛНР" та "ДНР"

200. Агафонов Євгеній Миколайович, громадянин України

201. Агафонов Микола Миколайович, громадянин України

202. Антюфєєв Володимир Юрійович, громадянин РФ, один з лідерів терористичної організації "ДНР"

203. Аройо Панеро Гектор, громадянин Іспанії

204. Балиба В'ячеслав, громадянин РФ

205. Басурін Едуард Олександрович, заступник міністра оборони "ДНР"

206. Баширов Марат Фаатович, громадянин РФ, проживає в Москві

207. Башкатов Юрій Іванович, громадянин України

208. Бедняк В'ячеслав Олександрович, керівник громадських радикальних рухів Лівий сектор та "Дніпро, вставай"

209. Беседіна Ольга Ігорівна, міністр економічного розвитку та торгівлі "ЛНР"

210. Бесера Васкес Серхіо Мануель, громадянин Іспанії

211. Безлер Ігор Миколайович, громадянин РФ, уродженець Сімферополя

Автор: svobodomislie.com
  Колишній розвідник російського ГРУ Безлер брав участь в захопленні українських військових частин у Криму, підозрюваний у тероризмі, вбивствах, у тому числі депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, та інших тяжких злочинах.
Колишній розвідник російського ГРУ Безлер брав участь в захопленні українських військових частин у Криму, підозрюваний у тероризмі, вбивствах, у тому числі депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, та інших тяжких злочинах.

212. Білоус Діна Володимирівна, громадянка України

213. Блоха Олена Володимирівна, голова департаменту зв'язків з громадськістю "ДНР"

214. Бойченко Олександр Борисович, громадянин України

215. Драгослав Бокан, громадянин Сербії, керівник сербської проросійської неурядової організації Сербське народне відродження та радикально- екстремістської організації Білі орли

216. Болотов Валерій Дмитрович, один із ватажків "ЛНР"

217. Бондаренко Сергій Михайлович, громадянин України, уродженець та мешканець Антрацита Луганської області, позивний ―Бандерас

218. Бондарець Оксана Володимирівна, громадянка України

219. Борисов Андрій Олександрович, громадянин України, кличка Чечен

220. Борщевський Євгеній Володимирович, громадянин України

221. Бочкарьова Олена Миколаївна, громадянка України

222. Буцькой Олег Костянтинович, громадянин України

223. Вітюк Яна Вадимівна, громадянка України

224. Владиміров Владислав Анатолійович, громадянин України

225. Власкіна Оксана Валеріївна, громадянка України

226. Водяницький Павло Анатолійович, громадянин України

227. Гаркуша Олександр Олександрович, громадянин України, зареєстрований в Очакові Миколаївської області

228. Гіркін Ігор Всеволодович, громадянин РФ, організатор та лідер незаконних збройних формувань, що діяли в Донецькій області

229. Горіненко Олексій Сергійович, громадянин України

230. Грановський Олексій Іванович, громадянин України, міністр палива та енергетики "ДНР"

231. Громов Володимир Володимирович, громадянин України, начальник відділу контррозвідки "ЛНР", реєстраційний номер облікової картки платника податків 2310525734

232. Губарєв Павло Юрійович, громадянин України

233. Губарєва Катерина Юріївна, народилася 5 липня 1983 року у м. Каховці Херсонської області

234. Гуденко Олена Миколаївна, громадянка України,

235. Давиденко Віктор Семенович, громадянин України

236. Дегтярьов Юрій Анатолійович, начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

237. Діанов Сергій Анатолійович, громадянин України

238. Дойніков Юрій Васильович, громадянин РФ, голова Законодавчого зібрання Севастополя, голова Севастопольської міськради

239. Долгая Вікторія Вікторівна, громадянка України

240. Долина Сергій Олександрович, громадянин РФ

241. Дрьомов Павло Леонідович, громадянин України, проживає в Стаханові, отаман підрозділу Донських козаків

242. Євдокімов Євген Сергійович, громадянин України

243. Єрмолаєв Павло Альбертович, 1989 року, громадянин України

244. Єршов Олексій Петрович, 1990 року, громадянин України

245. Єфанов Ігор Володимирович, 1968 року, громадянин України, уродженець та житель Луганська, вул. Комарова, 17/27, приватний підприємець

246. Єфанов Іван Володимирович, 1982 року, громадянин України, уродженець Криму

247. Жейнова Марина Миколаївна, 1985 року, Донецьк, громадянка України, голова депутатського комітету з бюджету, фінансів та економічної політики верховної ради "ДНР"

248. Жеребченко Гліб Вікторович, 1977 року, громадянин України

249. Загнибеда Костянтин Григорович, 1963 року, Слов'янськ Донецької області, громадянин України, зареєстрований та проживає за адресою: м. Слов'янськ, вул. Леніна, 58/41

250. Задирака Федір Костянтинович, 1980 року, Старобешівський район Донецької області, громадянин України, проживає в Макіївці, голова комітету з промисловості і торгівлі верховної ради "ДНР"

251. Захарченко Олександр Володимирович, голова "ДНР"

252. Здрилюк Сергій Анатолійович, громадянин України

253. Зінченко Олександр Васильович, 1971 року, Київ, громадянин України, голова виконавчого комітету ―народного фронту Новоросії

254. Івакін Ігор Васильович, 1976 року, громадянин України, міністр вугільної промисловості "ДНР"

255. Івакін Юрій Володимирович, 1954 року, громадянин України

256. Ігнатов Сергій Юрійович, командувач народною міліцією "ЛНР"

257. Іллюхін Павло В'ячеславович, громадянин України

258. Ірогоєн Бретонес Адріан (Adrian Irogoyen Bretones), народився 25 лютого 1992 року, громадянин Іспанії

259. Ісмаілов Заур, громадянин України

260. Кадиров Герман Рустемович, громадянин України, голова комітету з етики, регламенту і організації роботи верховної ради "ДНР"

261. Калюсский Олександр Аркадійович, громадянин України

262. Каркачев Олексій, громадянин РФ

263. Карпов Максим Геннадійович, заступник начальника Східно- Чорноморського басейнового управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

264. Карякін Олексій В'ячеславович, громадянин України

265. Кауров Валерій Володимирович, громадянин України

266. Коваль Анатолій Павлович, голова комітету з безпеки та оборони верховної ради "ДНР"

267. Козіцин Микола Іванович, голова Міжнародного союзу громадських об'єднань Всевелике Військо Донське, організатор та лідер незаконного збройного формування

268. Колєсніков Борис Дмитрович, громадянин України, після окупації Криму Росією прийняв громадянство РФ, після анексії — представник координаційної ради із взаємодії з правоохоронними органами

269. Колісніченко Микола Петрович, депутат державної ради Республіки Крим, колишній депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим

270. Комаров Євген Анатолійович, громадянин України,

271. Кононов Володимир Петрович, громадянин України, міністр оборони "ДНР"

272. Корольова Крістіна Андріївна, громадянка України

273. Костєнок Ігор Володимирович міністр освіти та науки "ДНР"

274. Кострубицький Олексій Олександрович, міністр з надзвичайних ситуацій та цивільної оборони "ДНР"

275. Кофман Олександр Ігорович, міністр закордонних справ "ДНР", був заступником голови парламенту "Новоросії" Олега Царьова

276. Кох Роман, громадянин України

277. Крижин Євген, громадянин РФ

278. Кузьменко Дмитро Владиславович, громадянин України

279. Кузьменко Семен Олександрович, громадянин України, міністр транспорту "ДНР"

280. Кучковий Віктор Вікторович, міністр охорони здоров'я "ДНР"

281. Ку-Ян-Ми Оксана Валеріївна, громадянка України

282. Лещенко Вадим Анатолійович, громадянин України

283. Литвинов Борис Олексійович, громадянин України, міністр ради міністрів управляючий справами ради міністрів "ДНР"

284. Литвинов Михайло Владиславович, громадянин України

285. Літвін Сергій Анатолійович, заступник голови ради міністрів "ЛНР"

286. Лопес Медіна Бартоломе (Bartolome Lopez Medina), громадянка Іспанії

287. Лужецька Світлана Анатоліївна, громадянка України

288.Лунєв Віталій Валерійович, заступник міністра доходів та зборів "ДНР"

289.Лютіков Віталій Володимирович, громадянин України

290. Лягін Роман Вікторович, громадянин України

291. Маланчук Олександр Васильович, громадянин України

292. Малихін Олександр Сергійович , громадянин України

293. Маліновська Ольга Вікторівна, міністр праці і соціальної політики "ДНР"

294. Макович Володимир Іванович, заступник голови "ДНР"

295. Малько Олександр Вікторович, голова комітету у справах громадських об'єднань і релігійних організацій верховної ради "ДНР"

296. Мамедов Айдин Меджид-Огли, громадянин Азербайджану

297. Мануйлов Євгеній Володимирович, міністр бюджету "ЛНР"

298. Масюткін Євгеній Петрович, громадянин України

299. Матющенко Катерина Сергіївна, громадянка України, міністр фінансів "ДНР"

300. Мельник Василина Веленівна, голова первинної профспілкової організації транспортників та докерів державного підприємства Севастопольський морський рибний порт

301. Мешалкін Геннадій Вікторович, громадянин України,

302. Мєняйло Сергій Іванович, виконуючий обов'язки губернатора

303. Михайлов Олександр Миколайович, перший заступник міністра доходів та зборів "ДНР"

304. Мільчаков Олексій, командир підрозділу Русіч озброєного формування сепаратистів, що бере участь у бойових діях на сході України

305. Мішин Михайло Вікторович, громадянин України, міністр молоді, спорту та туризму "ДНР"

306. Мозговий Микола Миколайович, колишній керівник державного підприємства Севастопольський морський рибний порт

307. Мозговий Олексій Борисович, громадянин України

308. Монастирський Вадим Михайлович , громадянин України,

309. Мороз Валерій Анатолійович, громадянин України

310. Морозова Світлана Анатоліївна, громадянка України

311. Мягкий Георгій Георгійович, громадянин України

312. Нечепорук Надія Олександрівна, громадянка України

313. Нікітін Василь Олександрович, громадянин України

314. Новіков Микола, громадянин РФ

315. Овчаренко Євгеній Олегович,громадянин України

315. Орлов Дмитро, громадянин РФ

316. Павлов Арсеній Сергійович, Моторола,командир батальйону сепаратистів ― Спарта

318. Павленко Яніна Петрівна, громадянка України, директор державного підприємства завод шампанських вин ―Новий Світ

319. Пачковський Микола Анатолійович, громадянин України

320. Петренко Олег Анатолійович, колишній директор державного підприємства ―Південний науково-дослідний інститут морського рибного господарства та океанографії

321. Підгірний Володимир Васильович, міністр економічного розвитку "ДНР"

322. Підлипян Павло Антонович,

323. Плотницький Ігор Венедиктович, громадянин України

324. Подсушна Марія Володимирівна, громадянка України

325. Пожидаєва Марина Витальевна, громадянка України

326. Пономарьов В'ячеслав Володимирович, громадянин України

327. Поплавський Максим Сергійович, громадянин України

328. Прокопчук Дмитро Володимирович, громадянин України

329. Пургін Андрій Євгенович,громадянин України

330. Пушилін Денис Володимирович, громадянин України

331. Раздрокін Євген Борисович, громадянин України

332. Рамахо Саломон Андрес (Andres Ramajo Salomon), громадянин Іспанії

333. Рассадніков Василь Якович, громадянин України, міністр будівництва та житлово- комунального господарства "ДНР"

334. Ремізов Олексій Борисович, громадянин України

335. Ремізов Павло Альбертович, громадянин України, співробітник головного управління поліції "ДНР"

336. Рибалко Сергій, громадянин РФ

337. Родригес Перес Браян (Brian Rodrigues Perez), громадянин Іспанії

338. Романько Микола Анатолійович

339. Рубін Сергій Вікторович

340. Руденко Мирослав Володимирович, громадянин України, голова комітету з освіти, науки і культури Верховної ради "ДНР"

341. Рудникова Ольга Володимирівна, громадянка України

342. Румянцев Вячеслав Леонідович, колишній керівник державного підприємства Севастопольський морський рибний порт

343. Самохіна Євгенія Вікторівна, міністр економічного розвитку "ДНР"

344. Сафронов Олексій Олексійович, громадянин України

345. Сивоконенко Юрій Вікторович, громадянин України, голова комітету у справах молоді, фізичної культури, спорту і туризму верховної ради "ДНР"

346. Сокових Сергій, громадянин РФ

347. Сокол Іван Григорович, начальник Східно- Чорноморського басейнового управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства

348. Соколова Аліна Анатоліївна, громадянка України

348. Сорокін Артем Володимирович, громадянин України

349. Співак Андрій Олександрович, громадянин України

351. Степанов Веніамін Сергійович, громадянин України

352. Драган Станоєвич (Dragan Stanojević), громадянин Сербії, керівник сербської світової діаспорної організації Парламент Сербської діаспори та міжнародної проросійської неурядової організації Об'єднана сербська діаспора Євразії, уродженець м. Прибоя (Республіка Сербія), постійно проживає у Москві

353. Сулім Юлія Анатоліївна, громадянка України, голова комітету соціальної та житлової політики верховної ради "ДНР"

354. Тареєв Дмитро Сергійович, громадянин України

355. Теміргалієв Рустам Ільмірович, громадянин України, після окупації Криму Росією прийняв громадянство РФї, наразі радник голови ради міністрів Криму в складі РФ

356. Терехова Олена Юріївна, громадянка України, позивний Змія

357. Тимофєєв Олександр Юрійович, громадянин України, міністр доходів та зборів "ДНР"

358. Ткаченко Андрій Юрійович, громадянин України

359. Токарев Вадим Олександрович, 1983 року, громадянин України

360. Толстих Михайло Сергійович (Гіві), командир батальйону Сомалі

361. Фадєєв Сергій Володимирович, громадянин РФ, помічник офіційного представника "ДНР" в Російській Федерації,

362. Фесенко Юрій Семенович, громадянин України

363. Філіппова Катерина Володимирівна, громадянка України, міністр юстиції "ДНР"

364. Філонов Андрій Володимирович, громадянин України, після окупації Криму прийняв громадянство РФ, після анексії - представник координаційної ради із взаємодії з правоохоронними органами Севастополя, з вересня 2014 року радник голови Криму з курортів та туризму

366. Фомін Олександр Геннадійович, громадянин України

366. Фролов Роман Олексійович, громадянин України

367. Хакімзянов Ігор Євгенович, громадянин України

368. Халіков Равіль Закарієвич,народився 23 лютого 1969 року, громаянин РФ, генеральний прокурор "ДНР"

369. Хардіков Микола Миколайович, громадянин України, міністр зв'язку "ДНР"

370. Хворостяний Вадим Олександрович,громадянин України, адреса реєстрації:

371. Ходаковський Олександр Сергійович, громадянин України

372. Хряков Олександр Віталійович, голова комітету з зовнішньої політики та міжнародних зв'язків Верховної Ради "ДНР"

373. Царьов Олег Анатолійович, громадянин України

Автор: gazeta.ru
  У червні торік екс-нардепа Верховної Ради України ("Партія регіонів") Царьова сепаратисти обрали "спікером парламенту Новоросії" — союзу терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР"
У червні торік екс-нардепа Верховної Ради України ("Партія регіонів") Царьова сепаратисти обрали "спікером парламенту Новоросії" — союзу терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР"

374. Циплаков Сергій Геннадійович, громадянин України, голова комітету з інформаційної політики та інформаційних технологій верховної ради "ДНР"

375. Цеков Сергій Павлович, громадянин України, після окупації Криму Росією прийняв громадянство РФ, заступник голови Верховної Ради Криму, після анексії - заступник голови державної ради Республіки Крим в складі РФ

376. Чабанова Анна Олександрівна, громадянка України

377. Чалий Олексій Михайлович, громадянин РФ

378. Шевченко Галина Миколаївна, громадянка України

379. Шесслер Віктор Ернестович, громадянин України

380. Шидловський Станіслав Валентинович, громадянин України керівник руської діаспори в Маріуполі, підтримує зв'язки з активістами російських націонал-патріотичних формувань, зокрема з громадським діячем О. Дугіним (РФ)

381. Шпоренко Ігор Миколайович, громадянин України

382. Шубін Олександр Васильович, міністр юстиції "ЛНР"

383. Щедрінов Дмитро Васильович, громадянин України

384. Юшан Олег Олександрович, громадянин України

385. Ющенко Анастасія Анатоліївна, громадянка України

386. Яковенко Дана Владиславівна, громадянка України

387. Ярославцев Олексій, громадянин РФ

388. Віктор Яценко, міністр зв'язку "ДНР"

Юридичні особи, до яких застосовуються санкції

1. ВАТ 308 авіаційний ремонтний завод, Російська Федерація, м. Іваново

2. ВАТ Государственная авиакомпания - 224 летный отряд, Російська Федерація, м. Москва

3. ВАТ Державна авіакомпанія - 224 льотний загін, Російська Федерація, м. Москва

4. ВАТ Агроінвестиційний комерційний банк, РФ, м. Астрахань,

5. ВАТ Концерн ПВО - Алмаз-Антей, Російська Федерація, м. Москва

6. ПАТ Аделантбанк, РФ, Російська Федерація, м. Москва

7. Акціонерне товариство - Ак Барс Аеро, Російська Федерація, Республіка Татарстан

8. Товариство з обмеженою відповідальністю - Атран, Російська Федерація, Московська область, м. Хімки

9. ВАТ акціонерний комерційний банк - БайкалБанк, Російська Федерація, Республіка Бурятія,м. Улан-Уде

10. ВАТ Акціонерний комерційний банк - Банк Москви, Російська Федерації, м. Москва

11. Комерційний банк - Бізнес для Бізнеса, Російська Федерації, Чуваська Республіка, м. Ядрін

12. Товариство з обмеженою відповідальністю - Борисфен-Авіа, Російська Федерація, м. Москва

13. Благодійний фонд Святителя Василія Великого, Російська Федерація, Московська область

14. ВАТ - Вертолеты России, Російська Федерація, м. Москва

15. ВАТ - Вертолетная сервисная компания, Російська Федерація, м. Москва

16. ВАТ Комерційний банк - Верхньоволзький, Російська Федерація, Ярославська область, м. Рибінськ

17. ТОВ - Авіакомпанія - ВІМ-АВІА, Російська Федерація, м. Москва

18. ТОВ - Авіапідприємство - Газпром авіа, Російська Федерація, м. Москва, селище Рязановське, аеропорт - Остафьєво

19. Акціонерне товариство - Газпром Банк, РФ, м. Москва

20. Акціонерне товариство - ГЕНБАНК, Російська Федерація, м. Москва

21. ТОВ - Глобус, Російська Федерація, Новосибірська область, м. Об-4, аеропорт - Толмачево

22. ТОВ - Джаст Банк, Російська Федерація, м. Москва

23. ТОВ - Доктор Веб, Російська Федерація, м. Москва

24. ВАТ - Авіакомпанія - Донавіа, Російська Федерація, м. Ростов-на-Дону

25. Акціонерне товариство банк - Івестиційний Капітал, Російська Федерація, Республіка Башкортостан, м. Уфа

26. ВАТ Комерційний банк - Інвестрастбанк, Російська Федерація, м. Москва

27. ЗАТ Комерційний банк - Індустріальний ощадний банк, Російська Федерація, м. Москва

28. Акціонерне товариство - К2 Банк, Російська Федерація, Карачаєво-Черкеська Республіка, м. Черкеськ, колишня назва — ЗАТ Акціонерний комерційний банк - Владикавказский Комерческий Банк

29. ВАТ - Казанский вертолетный завод, Російська Федерація, Республіка Татарстан, м. Казань

30. ЗАТ - Лабораторія Касперського, Російська Федерація, м. Москва

31. ТОВ - Авіакомпанія - Когалимавіва, Російська Федерація, м. Москва

32. ЗАТ - Виробниче об'єднання - Коспос, Російська Федерація, м. Москва

33. ВАТ - Краснодарський краєвий інвестіційний банк, Російська Федерація, Краснодарськийкрай, м. Краснодар

34. ВАТ - Кумертаусское авиационное производственное предприятие, Російська Федерація, Республіка Башкортостан, м. Кумертау

35. ВАТ Комерційний банк - МАСТ-Банк, Російська Федерація, м. Москва

36. ТОВ - Маршал Капітал Партнерз, Російська Федерація, м. Москва

37. ЗАТ - Научно-технический центр эксплуатации и ресурса авиационной техники, Російська Федерація, Московська область, м. Люберці

38. ВАТ - Телекомпанія НТВ (открытое акционерное общество - Телекомпания НТВ)

39. Корпорація - Нутрітек, Російська Федерація

40. ВАТ - Оренбурзькі авіалінії, Російська Федерація, Оренбурзька область, Оренбурзький район, с. Аеропорт

41. ЗАТ - Акціонерний банк - Первомайський, Російська Федерація, м. Краснодар

42. ВАТ - Перший канал. Всесвітня мережа

43. ЗАТ - Авіаційна компанія - Політ, Російська Федерація, м. Москва

44. Акціонерне товариство - Ред акционерное общество - Ред Вингс, Російська Федерація, м. Москва

45. Федеральний державний бюджетний заклад - Спеціальний льотний загін - Росія, Управління справами президента РФ, Російська Федерація, м. Москва

46. ВАТ - Авіакомпанія - Росія, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург

47. ВАТ - Акціонерний банк - Росія, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург

48. ВАТ - Российский Национальный Коммерческий Банк, Російська Федерація, м. Москва

49. Телеканали - РТР-Планета, інформаційний канал - Росія-24, які входять до структури Федерального державного унітарного підприємства - Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія

50. ЗАТ - Коммерческий Банк - Рублев, Російська Федерація, м. Москва

51. ВАТ - Авіакомпанія - РусДжет, Російська Федерація, м. Москва

52. ЗАТ - Авіаційна компанія - РусЛайн, Російська Федерація, м. Москва

53. Федеральне унітарне державне підприємство - Научно-производственный центр газотурбостроения - Салют, Російська Федерація, м. Москва

54. Акціонерне товариство Банк - Северный морской путь, Російська Федерація, м. Москва

55. ВАТ Комерційний банк - Северный Кредит, Російська Федерація, м. Вологда

56. Товариство з обмеженою відповідальністю - Авіапідприємство - Сєвєрсталь, Російська Федерація, Вологодська область, Череповецький район, с. Ботово, аеропорт

57. ВАТ - Российский сельскохозяйственный банк, Російська Федерація, м. Москва

58. ПАТ - Авіакомпанія - Сибір, Російська Федерація, Новосибірська область, м. Об-4

59. ТОВ - Авіакомпанія - Сірус-Аеро, Російська Федерація, м. Москва

60. ЗАТ - СМАРТБАНК, Російська Федерація, м. Москва

61. ВАТ Рославльский акционерный коммерческий банк Смолевич, Російська Федерація, Смоленська область, м. Рославль

62. ВАТ - Спарк, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург

63. ЗАТ Акціонерний банк - Таатта, Російська Федерація, Республіка Саха (Якутія), м. Якутськ

64. ТОВ - КОММЕРЧЕСКИЙ БАНК - Тальменка-банк, Російська Федерація, Алтайський край, м. Барнаул

65. ВАТ - Московский акционерный Банк - Темпбанк, Російська Федерація, м. Москва

66. ВАТ - Авіаційна компанія - Трансаеро, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург

67. ВАТ - Улан-Удэнский авиационный завод, Російська Федерація, Республіка Бурятія, м. Улан-Уде

68. ВАТ Авіакомпанія - Уральські авіалінії, Російська Федерація, Свердловська область, м. Єкатеринбург

69. ЗАТ комерційний банк - ФІА-Банк, Російська Федерація, Самарська область, м. Тольятті

70. ТОВ комерційний банк - Фінансовий стандарт, Російська Федерація, м. Москва

71. Некомерційна організація - Фонд підтримки і захисту прав співвітчизників, які проживають за кордоном, Російська Федерація, м. Москва

72. Федеральне державне унітарне авіаційне підприємство Міністерства надзвичайних ситуацій Росії, Російська Федерація, Московська область, м. Жуковський, аеродром - Раменське

73. ТОВ - Авіакомпанія - Центр-Юг, Російська Федерація, Белгородська область, Яковлєвський район, м. Строїтель

74. ТОВ - Производственная многоотраслевая авиакомпания - Шар инк Лтд, Російська Федерація, м. Москва

75. ВАТ - Авіакомпанія - Якутія, Російська Федерація, Республіка Саха (Якутія), м. Якутськ

76. ТОВ - Авіаційна транспортна компанія - Ямал, Російська Федерація, м. Москва

77. Козача спільнота - Братина,  Російська Федерація, м. Москва, засновник та керівник — Зибін Олексій Сергійович

78. Міжрегіональна громадська організація із сприяння та збереження традицій і культурної спадщини - Вече, Російська Федерація, м. Москва. В структуру організації входять регіональні відділення у Москві, Санкт-Петербурзі та Новосибірську, а також представництва в Україні (Миколаїв, голова — Богачев Віталій Олександрович). Засновник та керівник — Михайлов Дмитро Петрович

79. Міжнародний союз громадських об'єднань - Всевелике військо донське, Російська Федерація, Ростовська область, Октябрський район, станиця Заплавська. Громадське об'єднання козаків, які відмовилися вступати до лав реєстрового козацтва — козацького товариства - Всевелике військо донське, утвореного у 1995 році. Засновник та керівник — М. Козіцин

80. Батальйон - Зоря

81. Батальйон - Кальміус

82. Козацька національна гвардія

83. Громадський рух - Новоросія

84. Батальйон - Оплот

85. Бригада - Привид (Призрак)

86. Громадський рух - Русский выбор. Засновник та керівник – Худяков Олексій

87. Благодійний фонд імені Святителя Тихона, Російська Федерація, м. Москва. Засновник та керівник — Шишкін Сергій Володимирович

88. Батальйон - Смерть

89. Радикальна напіввійськова організація - СОБОЛЬ, м. Сімферополь

90. Батальйон - Сомалі

91. Батальйон - Спарта

92. ДП - Керченський морський порт, перереєстровано відповідно до російського законодавства, змінено його назву на Государственное унитарное предприятие Республики Крым - Крымские морские порты, Крим, м. Керч

93. ДП - Севастопольський МТП, перереєстровано відповідно до російського законодавства,змінено його назву на Государственное унитарное предприятие города Севастополя- Севастопольский морской порт, мг. Севастополь

94. Благотворительный фонд Екатерины Губаревой,  Краснодар, РФ

95. Фонд - Своих не бросаем, Москва

96. Благотворительный фонд - Глобальные инициативы

97. Благотворительный фонд - Новомучеников и исповедников Христовых, Санкт-Петербург РФ

98. ТОВ - М.С.Л., м. Київ, вул. Шовковична, буд.50-а

99. ПрАТ - Патріот, м. Київ, вул. Струтинського, буд. 8

100. ДП МОУ - Севастопольське авіаційне підприємство перереєстровано відповідно до російського законодавства, змінено його назву на Государственное унитарное предприятие - Севастопольское авиационное предприятие (приєдналось до холдингу - Акционерное общество - Вертолеты России - власність російського ОАО - Оборонно-промышленный комплекс - Оборонпром, що входить до складу російської державної корпорації - Ростехнологии, РФ, м. Москва), м. Севастополь

101. ДП - Євпаторійський авіаційний ремонтний завод, АР Крим, м. Євпаторія. Перереєстровано відповідно до російського законодавства,змінено його назву на Государственное унитарное предприятие Республики Крым - Евпаторийский авиационный ремонтный завод інтегрувалося до ОАО - Объединенная авиастроительная корпорация Російська Федерація, м. Москва

102. ВАТ - Первая грузовая компания, Російська Федерація, м. Москва

103. ТОВ - Первая грузовая компания в Украине (дочірня компанія ВАТ - Первая грузовая компания, м. Москва, Російська Федерація), м. Київ

104. ТОВ - Лабораторія Касперського Україна (дочірнє підприємство компанії - Лаборатория Касперского м. Москва, Російська Федерація) м. Київ, вул. Шолуденка, 3, оф.312,ЄДРПОУ 37027604

105. Компанія - Лаборатория Касперского, Москва

Зараз ви читаєте новину «Повний список підприємств, організацій та осіб, що потрапили під санкції України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 19680
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода