У рамках X Міжнародного конгресу Деревообробної промисловості, що відбувся 11 вересня у місті Познань (Польща), голова ГС "Асоціація деревообробних підприємств України" Павло Васильєв та представники Польської асоціації деревообробників підписали Меморандум про співпрацю.
ГС "АДПУ" була створена у 2022 році та покликана захищати та просувати інтереси представників деревообробної та лісової галузей. Наразі Асоціація налічує 85 членів з різних регіонів нашої країни і є найбільшою організацією представників даних галузей в Україні. Підприємства-члени ГС надають понад 12 тисяч робочих місць. Їх річна переробка складає більш як 1,5 млн куб. м деревини. Продукцію реалізують у понад 35 країн світу. Як зазначив Павло Васильєв, підписання меморандуму відкриває значні можливості для подальшої співпраці українських й польських деревообробників та розширює коло спільних проєктів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадська спілка "Асоціація деревообробних підприємств України" звітувала про перший рік своєї діяльності
"Сподіваюся, що у рамках співпраці деревообробники обох країн зроблять координацію зусиль для спільного розвитку. Також нам є чому повчитися у Польщі, бо в цій країні деревообробна галузь вже пройшла шлях становлення. Перейняти досвід нам буде дуже корисно. Сподіваюся на плідну співпрацю й з організації спільних навчальних центрів, як для молодших фахівців, так і центрів підвищення кваліфікації працівників та профільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку галузі. Я впевнений, що ми будемо приділяти увагу всім нашим питанням, створенню спільних україно-польських проєктів для інвесторів з країн ЄС та Близького Сходу. Підписанням Меморандуму ми закладаємо міцний фундамент для майбутніх успіхів та надбань", - наголосив Павло Васильєв.
Слід зазначити, що ГС "АДПУ" вже були підписані Меморандуми про співпрацю з Австрійською асоціацією деревообробної промисловості та Асоціацією деревообробників Туреччини, а у червні 2023 року в Дрездені Рада експертів FOREST EUROPE вирішила надати АДПУ статус спостерігача.
ГС "Асоціація деревообробних підприємств України" захищає інтереси учасників ринку деревини, а також всіляко намагається створити їм зручні умови при купівлі чи продажу ресурсу.
Так, у вересні 2022 року ГС "АДПУ" запустила Telegram-бот, який надає можливість створювати заявки на купівлю або продаж пиломатеріалів, необробленої деревини, паливної продукції та зорієнтуватися на ринку - побачити ціни та тренди.
Коментарі