Ексклюзиви
вівторок, 23 грудня 2014 13:20

Гонтареву змушують щомісяця друкувати 15 млрд гривень - Луценко

Гонтареву змушують щомісяця друкувати 15 млрд гривень - Луценко
Фото: golos.ua

Публічний звіт голови Національного банку України Валерії Гонтаревої у Верховній Раді може тільки погіршити і без того напружену фінансову ситуацію в країні. Таку думку висловив лідер фракції "Блоку Петра Порошенко" Юрій Луценко, повідомляє ZN.UA.

"Я вважаю, що ми повинні заслухати Гонтареву в той момент, коли у неї в руках буде можливість аналізувати ситуацію. Такою можливістю є зовнішня фінансова допомога", - заявив він.

На його думку, нинішня ситуація на ринку не потребує "трибунной дискусії". Луценко повідомив, що ряд народних депутатів, які раніше працювали у фінансовій сфері, підготували лист з проханням про закриту зустріч з главою НБУ.

При цьому Луценко зазначив, що до неї є багато претензій, однак вона змушена діяти під тиском обставин.

"Я хочу нагадати, що її змушують кожен місяць друкувати 15 мільярдів нових банкнот. І це не її рішення", - сказав він журналістам у кулуарах Ради.

Нагадаємо, що ряд фракцій парламенту наполягають на звіті голови НБУ Валерії Гонтаревої у Верховній Раді.

Зараз ви читаєте новину «Гонтареву змушують щомісяця друкувати 15 млрд гривень - Луценко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути