Четвер, 24 лютого 2011 08:27

Євросоюз: Україна отримає €100 млн лише після виконання "деяких умов"

Євросоюз: Україна отримає €100 млн лише після виконання "деяких умов"

В Європейській комісії пояснили, що питання виділення так званої "бюджетної допомоги" Києву нині є предметом обговорення між ЄС і України, тому інформація про те, що Брюссель офіційно поінформував про призупинення бюджетної допомоги з причини зміни закону про держзакупівлі, не відповідає дійсності.

Це випливає з коментаря, отриманого від Наташі Батлер - офіційного представника ЄК , прес-секретаря європейського комісара з питань політики розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле.

"Виділення "бюджетної підтримки" державному бюджету України є предметом обговорень між Європейською комісією та Україною. Це нормальна процедура, тому що виділення коштів на "бюджетну підтримку" часто розглядають залежно від стану справ у відповідних умовах", - заявила Батлер.

За її словами, для того, щоб ЄК виділила так звану "бюджетну підтримку", мають бути виконані "деякі умови". Серед таких умов представник ЄК назвала "прогрес, досягнутий країною-партнером в галузі державного фінансового управління".

"Реалізація  умови (і особливо закон про державні закупівлі) у цей час розглядається і є предметом активного діалогу між Комісією та урядом України", - підкреслила офіційний представник ЄК.

Як тільки умови будуть виконані, Єврокомісія найближчим часом виділить необхідні для "бюджетної підтримки" близько € 100 млн.

"Україна є одним з найбільш важливих одержувачів допомоги ЄС в регіоні. Технічна і фінансова допомога ЄС Україні продовжує здійснюватися в звичайному режимі", - додала Батлер.

Раніше низка українських ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що ЄС поінформував українське керівництво про призупинення виділення бюджетної допомоги.

Читайте також
Зараз ви читаєте новину «Євросоюз: Україна отримає €100 млн лише після виконання "деяких умов"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 21803
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода