На майбутніх виборах переможуть ті політичні сили, які мають у своєму розпорядженні чітку стратегію побудови економічно успішної України. Тільки такі сили зможуть вивести нашу країну в тридцятку найсильніших економік світу, і створити в нашій державі європейські стандарти не тільки з тарифів на послуги ЖКГ і цін в магазинах, але і з доходів населення. Про це заявив глава політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко під час підписання Меморандуму між партією і командою розробників Доктрини збалансованого розвитку "Україна 2030". Команду розробників Доктрини представляла Татьяна Осінчук.
"Зобов'язання ми взяли на себе дуже серйозні - реалізувати інвестиційну модель збалансованого розвитку України, зробити все, щоб через 10-12 років Україна міцно увійшла в топ-30 успішних світових економік. Ці цілі сформульовані в нашій Програмі стрімкого розвитку, і тепер офіційно обґрунтовані та підкріплені результатами досліджень і розрахунків, зроблених в Доктрині збалансованого розвитку "Україна 2030". Після підписання Меморандуму, Доктрина вже офіційно стала економічним базисом партії "Основа", - зазначив Андрій Ніколаєнко.
У свою чергу, лідер партії "Основа" та автор ідеї Доктрини народний депутат Сергій Тарута акцентував увагу на амбітності поставлених завдань. "Квантовий стрибок" звичайними методами не зробиш. Вивести Україну з глибокої кризи можна тільки стрімкими темпами економічного зростання. Саме такі амбітні завдання сформульовані в Доктрині збалансованого розвитку "Україна 2030", - заявив він в ході церемонії підписання Меморандуму.
"Квантовий стрибок" звичайними методами не зробиш. Вивести Україну з глибокої кризи можна тільки стрімкими темпами економічного зростання
Сторони домовилися співпрацювати у сфері науково-дослідницької діяльності з метою забезпечення подальших науково-практичних розробок і впровадження Доктрини збалансованого розвитку "Україна 2030". Зокрема, співпраця передбачає підготовку аналітичних матеріалів, зібраних в результаті соціально-економічного аналізу регіонів України, створення SMART-портретів регіонів. На основі аналізу експерти надаватимуть рекомендації щодо зміни системи державного управління відповідно до принципів розумного управління, зміни економічної моделі України з кредитної на інвестиційно-інноваційну, відродження виробничої політики на основі пріоритетності створення конкурентоспроможної інноваційної продукції з високою доданою вартістю, розвитку креативного сектора. І все це - у відповідності з соціальними і екологічними орієнтирами України.
На церемонії підписання Меморандуму були присутні розробники Доктрини, вчені та експерти Оксана Жилінська (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, науковий редактор книги), Олександра Гуменна (Національний університет "Києво-Могилянська академія"), Андрій Радчук (експерт з питань розвитку фінансової та банківської системи ), Ганна Харламова (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), Ніна Чала (Національний університет "Києво-Могилянська академія").
Як раніше в ЗМІ заявляли розробники Доктрини збалансованого розвитку "Україна 2030", це документ не політичний і може бути використаний усіма прогресивними, проукраїнськими силами, зацікавленими у розвитку успішної України. У підготовці Доктрини брали участь вчені п'яти провідних університетів України за підтримки об'єднання "Українська Бізнес Ініціатива". Документ передбачає реалізацію комплексу заходів, які дозволять досягти економічного зростання на рівні не менше 10-15% в рік, щоб до 2030 року український ВВП склав 710-750 мільярдів доларів, а Україна увійшла в топ-30 найбільш економічно розвинених країн світу.
Коментарі