Вівторок, 12 листопада 2019 17:33

Директор "Укрспирту" Блескун звернувся до правоохоронців

Директор "Укрспирту" Блескун звернувся до правоохоронців
В.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун наполягає на демонополізації ринку спирту. Фото: Новости Ровного

Підприємства Концерну і ДП "Укрспирт" вимагають інвестицій для забезпечення випуску конкурентоспроможної продукції, декриміналізації та збільшення обсягів виробництва.

Про це заявив в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

"Нинішня монопольна позиція держави на спиртовому ринку руйнує галузь, гальмує розвиток, перешкоджає залученню нових технологій, а також сприяє масштабній корупції та активній діяльності криміналітету", - повідомляється на сайті ДП "Укрспирт" з посиланням на в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергія Блескуна.

Державне підприємство "Укрспирт" закликає правоохоронні органи консолідувати зусилля у боротьбі з контрафактною спиртової продукцією та корупцією у галузі загалом. Нове керівництво ДП "Укрспирт" готове активно сприяти в оперативних заходах та розробці законодавчих ініціатив, повідомляється на сайті ДП "Укрспирт".

"Демонополізація спиртової галузі, озвучена Міністром економічного розвитку Тимофієм Миловановим, – це єдина дієва і перспективна стратегія для галузі. "Укрспирту" необхідні стратегічні інвестори, які принесуть капітал і нові технології. Це буде можливим лише у разі демонополізації державних підприємств і створення конкурентного середовища в галузі. Який би опір не чинили опоненти цієї стратегії, як би не залякували, ринок все ж буде відкритий для нових інвестицій", - заявив Блескун.

За його словами, сьогодні дуже легко розпізнати корупціонера: кожен, хто репетує, що "всю галузь поріжуть на металобрухт, а працівників підприємств викинуть на вулицю", і є тим корупціонером, який боїться втратити свій кримінальний прибуток.

"У результаті демонополізації, в галузь прийдуть стратегічні інвестори, котрі реконструюють морально застарілі та відпрацьовані основні засоби виробництва. Будуть створені нові робочі місця, а державна казна отримає податки від акцизних зборів", – повідомив в.о. директора ДП "Укрспирт".

Зараз ви читаєте новину «Директор "Укрспирту" Блескун звернувся до правоохоронців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 23003
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода