пʼятниця, 10 червня 2016 22:16

Вибори на Донбасі за законами України можуть відбутись за рік

Вибори на Донбасі за законами України можуть відбутись за рік

Вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей по українському законодавству можуть пройти через рік, якщо Москва дасть на це дозвіл бойовикам.

Таку заяву зробив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі телеканалу "112 Україна".

Як зазначив він, якщо кремлівські керівники зі своєї доброї волі дозволять бойовикам провести вибори, то це може бути тільки через рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЦВК сказали, коли будуть вибори на Донбасі

Крім того, Тука негативно оцінив можливе скасування Конституційним судом закону про люстрацію.

Зокрема, заступник голови міністра з питань тимчасово окупованих територій вважає, що "вистава в КСУ" - це провокація.

Раніше повідомлялось, що Конституційний суд перегляне закон "Про очищення влади" не раніше, ніж за тиждень.

Зараз ви читаєте новину «Вибори на Донбасі за законами України можуть відбутись за рік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.12.2011 13:14:00levon80.91.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не хило так 0,5 на двоих в 10-то лет! Кома у них видите-ли. Та бухие в дрободан малолетки были!

09.12.2011 14:43:13Ігор91.124.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Покажіть і мені місця де можна "наштовхнутись" на горілку!Цих дітей вже можна "списати",вони свій кінець знайдуть рано чи пізно(розумію,що звучить жорстоко,але справедливо).

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути