Морські авіатори провели навчання в Миколаєві.
Під час льотної зміни екіпажі АН-26, Мі-14 та Мі-8 вдосконалили навички з техніки пілотування. Навчально-тренувальні вильоти здійснювали вдень і вночі. Також провели підготовку екіпажів до повітряної розвідки та десантування вночі, повідомила пресслужба Воєнно-морських сил ЗСУ.
За легендою навчань, відпрацьовували варіанти пошуку й надання невідкладної допомоги особі, що зазнала лиха. Спеціалісти рятувально-пошукової групи десантувались на воду штурмовим способом. Після цього проводили евакуацію пошуково-рятувальним вертольотом і підіймали рятувальною лебідкою.
Екіпажі вертольотів та літака провели тренування з пошуку підводного човна умовного противника різними способами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українські спецпризначенці склали екзамен НАТО: показали фото
"Такі тренування відбуваються в бригаді на постійній основі. Фахівці та інструктори пошуково-рятувальних і парашутно-десантних служб, льотний склад повинні відточувати свої навички та відпрацьовувати завдання різного рівня складності, – каже заступник командира бригади, керівник польотів у пілотажній зоні майор Родіон Козаков. – Екіпажі на відмінно виконали контрольні польоти".
Минулого тижня українські морські піхотинці провели масштабні навчання у південних областях країни. Відпрацювали повітряне та морське десантування, протиповітряну оборону в Херсонській області. Також провели стрільби ракетних артилерійських підрозділів.
З 28 червня до 10 липня тривають українсько-американські навчання у Чорному морі "Сі Бриз-2021". Наймасштабніші за всю історію - їх проводять із 1997 року. В навчаннях бере участь рекордна кількість країн - 32 із шести континентів. Загалом залучать 5 тис. військових, 32 кораблі, 40 літаків та 18 команд спеціальних операцій і дайвінгу.
Коментарі