четвер, 22 листопада 2018 17:24

Загроза відкритої агресії з боку Росії нікуди не зникає - Полторак

Загроза відкритої агресії з боку Росії нікуди не зникає - Полторак
Москва наразі не подає ознак відмови від агресивної політики щодо України, - Полторак. Фото: з відкритих джерел

Загроза повномасштабної відкритої агресії зі сторони Росії залишається. Москва наразі не подає ознак відмови від агресивної політики щодо України, заявив цивільний міністр оборони України Степан Полторак в інтерв'ю "Голосу Америки".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти стягують солдатів та артилерію до окупованої Горлівки

"У мене є великі сумніви в тому, що Росія і Путін відмовились від агресивної політики щодо України, і – вони відмовились від відкритої агресії проти України. Принаймні, їхні дії свідчать зовсім про інше", - сказав міністр оборони.

Додав, що збройний конфлікт на сході України і далі перебуває в активній фазі. І його ніяк не можна назвати замороженим.

"Він є гарячим, але трохи стриманим. І тут причин дуже багато, чому він не є достатньо високої інтенсивності і активності. Збройні сили цей час використовують для того, щоб підвищити рівень готовності, технологічного оснащення, рівень підготовки особового складу".

Розкрили схему, як Росія фінансує терористів на Донбасі. Ізольований і розбитий війною анклав у Кавказьких горах став таємним фінансовим вузлом для російської тіньової імперії в Чорному морі.

Зараз ви читаєте новину «Загроза відкритої агресії з боку Росії нікуди не зникає - Полторак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути