пʼятниця, 28 вересня 2018 18:31

Розповіли про ліквідованого на Донбасі бойовика Скіфа
5

На Донбасі у районі Комінтернового 27 вересня ліквідували бойовика Олега Сокуренка, прізвисько Скіф.

Він був найманцем у 9 ошпмп терористичного угрупування ДНР. Про його ліквідацію повідомив український блогер Necro Mancer у Twitter.

На Донбасі ліквідували бойовика Сокуренка Олега, прізвисько Скіф.
Фото: twitter

Імовірно, терориста знищили внаслідок підриву на міні. Зазначається, що разом з ним загинула бойовичка 28-річна Анна Чабанова.

У мережі показали фото терористки ДНР, яка загинула під час вибуху на окупованій території. До 9-ки була була в роті у "Ольхона", старі фото – з "Рязанью".

Зараз ви читаєте новину «Розповіли про ліквідованого на Донбасі бойовика Скіфа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.10.2011 15:44:03Вова Киев82.144.205.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Что тут сказать - очередной скрытый налог на жизнь. Нужно же как то кормить армию Могилева! Да и понятно почему так происходит - хотят загнать народ в свои понастроенные бизнес-центры - чтобы получать доход с аренды. Малый/средний бизнес угробили, теперь ихняя коммерческая площадь (незаконно построенная на украденной у государства земле - руками обманутых гастрабайтеров) - пустует. Повторяется история с супермаркетами против рынков

14.10.2011 15:52:52нео94.178.136.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Все точно сказано,тільки забув ще добавити,що все це зроблено для людей.Скоро нам на вулицях поставлять парканчики ,щоб ходили лише по визначених напрямках,звісно ці тропінки не оминуть бізнес-центри та супермаркети.Заради України для людей.Цікаво чи регіанали вже відбили баблосіки за вибори?

14.10.2011 16:07:16Вова Киев82.144.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Цікаво чи регіанали вже відбили баблосіки за вибори?" А как же!! Вот у Ахметова капитал увеличился с 9 миллиардов (2008 г) до 25 миллиардов (2011 г). Просто финансовый гений какой то!!! Не то что покойный Стив Джобс (8 миллиардов). Только один Ахметов вынул из кармана КАЖДОГО украинца - 550 долларов. Вот так вот.

14.10.2011 15:40:09juk190.131.37.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

как хорошо что я уехал из етой долбаной страны. пока в етой стране кого нибудь из высших чиновников или лучше депутатов, как Чаушеску за яйца не подвесят, все так и будет продолжаться. без кровопролития никак. убивать тварей, вот единственный выход

14.10.2011 15:38:28Угу95.69.194.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Зустричи з громадскистю меня умилили... это пистуц. Дебильное принудилово к офисодержательству. Впрочем, стоит отметить, что с интернет-магазинов пахло не насосет ничего, есть пару дырок в кривом рыговском заборе олигофренических законов.

14.10.2011 15:34:33ИЗЯ ЧЕРНОВИЦКИЙ188.191.232.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В БУКВАХ И ЦИФРАХ РАЗБЕРИСЬ - НЕУЧ

14.10.2011 15:37:16Я95.133.23.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
14.10.2011 15:30:11Киевлянин93.73.107.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, блин, не даают Азарову покоя интернет-магазины. Некуда за взяткой приходить, понимаешь ли.. Когда уже нажрется эта тварь..

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму