
До полоненого військового РФ Віктора Агєєва жодного разу не відвідали російські консули.
Про це написала на своїй сторінці у Facebook віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.
"Ось це і є два світи, і слава Богу, що Україна – не Росія, що Україна своїх не кидає, не забуває, визнає, бореться, поважає. А для РФ це все просто – "настамнет", а "ні" – то про що і мова. Я сама кілька разів у в'язницях зустрічала громадян РФ, які місяцями не відвідав консул, незважаючи на інформування," - пише Геращенко.
Вона зазначили, що на відміну від Росії Україна своїх не кидає. Українські консули борються за відвідування полонених у в'язницях Росії – Сенцова, Кольченка, Панова та інших політв'язнів. Українських дипломатів навіть побили в Чечні, коли вони намагалися потрапити на суд до Карпюка і Кліха.
Тут зрозуміло, що якщо російські консули прийде провідати полонених, це буде означати, що вони визнають приналежність військових до Росії.
"РФ не потрібні громадяни, а тим більше – жителі Криму і Донбасу. Їм потрібні тільки території", – додала Ірина Геращенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФСБ попереджало матір Агєєва про небезпеку в Україні.
Російський військовослужбовець, якого затримали в зоні АТО, Віктор Агеєв зустрівся із матір'ю у Старобільську Луганської області. Спочатку це відбувалося при журналістах. Pа весь час, який Агеєв знаходиться під вартою, ніхто з російських представників до нього не приходив, в тому числі російський консул.
Коментарі
БОМБА, ТОЧНО ЯК В "ТОМ І ДЖЕРІ", БРАКУЄ ЛИШЕ ЧЕРВОНОГО І ЗЕЛЕНОГО ДРОТУ






НАВІТЬ, ПОФАРБОВАНА У ЧЕРВОНИЙ КОЛІР, ЩОБ НІХТО НЕ ЗДОГАДАВСЯ.
Жэлаете узнать сколько зарабатывают наше правительство???По фамилии можна вичислить все http://nacional-archive.com/main.php?s=15743
Дайош кожному ригіАналу по такій посилці!

Очень жаль, что не рвануло у РыгиАнала в руках, очень жалко
Ніякої там політики, вже повірте, нема. Просто ПРусаки між собою розбираються. Бабки не поділили.
Мабуть від вдячних виборців презент ??
Очень жаль что не получилось довести дело до конца... Истреблять надо депутатов, при чем всех! Нету там честных людей
Кто нашол мои трусы, простьба вернуть за возногражденние, можите нюхнуть их, но не взатяшку.
Минёрам безкоштовно.
Луценковщина подолжается.