Кремль використовує цілий арсенал брехні, щоб замести сліди отруєння Скрипаля та його дочки у Великій Британії. Очевидно, режим, який вбиває і бреше, — не найпривабливіший партнер для співпраці.
"Майбутнє правління Путіна вкрай непередбачуване. Реформи всередині країни навряд чи почнуться. А давши волю силовим службам за кордоном, Кремль підірвав перспективи зближення із Заходом. Нова гонка озброєнь піддала б Росію й решту серйозній небезпеці, але й також майже напевно привела б країну до загибелі, що, напевно, могли б підтвердити останні лідери Радянського Союзу", - каже в своєму блозі НВ колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Збочена пропозиція": Лондон відмовив Москві у спільному розслідуванні
На його думку, Путін в спробах довести світові, що Росія впорається із будь-якими стратегічними заходами оборони, президент РФ видав свій страх того, що стратегічний ядерний арсенал країни може виявитися неактуальним.
"Путін неодноразово проголошував, що в Сирії "місію виконано", хоча там продовжували гинути російські найманці. Підтримуючи режим президента Башара Асада, Росія змогла перевірити нову військову техніку. Але миру і стабільності поки там не помітно. Він вважав, що реакція Заходу на його агресію в Україні триватиме недовго, як це було після вторгнення Росії в Грузію 2008-го. Але все пішло не так. Необхідні для зростання інвестиції Заходу стримує обмежений доступ Росії до основних технологій і глобальних фінансових ринків, а також санкції щодо російських компаній і близьких до Путіна олігархів", - додає експерт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна для РФ - частина тотальної світової війни - експерт
Заява Володимира Путіна про перемир'я на Донбасі - це спроба змінити напрямок, у якому розвивається ситуація. Лідер Кремля намагається обдурити і послабити увагу Заходу, таку думку висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий.
Коментарі
1