вівторок, 12 червня 2018 10:06

На Донбасі безпілотник засік 126 танків бойовиків

На Донбасі безпілотник засік 126 танків бойовиків
Терористи на Донбасі масово засвітили свою зброю. Фото: Уніан

На окупованому Донбасі безпілотник ОБСЄ зафіксував 57 танків бойовиків ДНР.

Терористи ЛНР засвітили своїх 69 танків та 55 БМП. Про це повідомляють у звіті ОБСЄ.

"8 червня за лініями відведення безпілотник СММ виявив 34 танки (двадцять чотири Т-72 і десять Т-64) приблизно за 3,5 кілометра на південний схід від поселення Тернове (57 км на схід від Донецька). 11 танків (Т-72) орієнтовно за 3 кілометри на захід від Мануйлівки (65 км на схід від Донецька); 12 буксируваних гаубиць (Д-30), 8 самохідних гаубиць (2С1) та 12 танків (Т-64) на відстані близько 6 кілометрів на південний схід від Міусинська", - йдеться у повідомленні.

У Луганській області безпілотник ОБСЄ зафіксував 22 танки (тринадцять Т-64, сім Т-72 та два невстановленого типу) неподалік від н. п. Круглик (31 км на південний захід від Луганська).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельні ігри ДНР: бойовики притягнули "Чебурашку" під Маріуполь

"Шість буксируваних гаубиць (Д-30) і вісім самохідних гаубиць (2С1) поблизу Успенки (23 км на південний захід від Луганська); 16 танків (десять Т-64 і шість невстановленого типу), п'ять зенітно-ракетних комплексів (9К35) і вісім мінометів (2Б11 "Сани", 120 мм) на південний схід від Бугаївки; 10 танків (Т-72) у районі Шимшинівки; шість протитанкових гармат (невстановленого типу), 12 буксируваних гаубиць (Д-30), дев'ять самохідних гаубиць (2С1), 21 танк (одинадцять Т-64 і десять Т-72), 15 мінометів (2Б11), а також близько 55 бойових машин піхоти (сорок п'ять БМП-1 та десять БМП-2) поруч із н. п. Мирне (28 км на південний захід від Луганська)", - повідомляється.

Бійці Об'єднаних сил за тиждень знищили 16 бойовиків на Донбасі. Поранено 39 російських найманців-терористів.

Зараз ви читаєте новину «На Донбасі безпілотник засік 126 танків бойовиків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.10.2011 15:16:27патриот212.122.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потянуло тупого азиата на свою историческую родину!Кривосии испытывают ностальгию!

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути