Петро Порошенко і Володимир Путін повинні розпочати переговори. Так мають вирішити питання Донбасу.
Тому що кримський сценарій вже ніколи не спрацює - українці оборонятимуться до останнього, заявив Леонід Кравчук в розмові з "Українською правдою".
"Путіну потрібно сісти за стіл переговорів, тому що вплив росіян на Донбасі дуже великий. Треба сісти з Порошенком. Останній каже: "Я не хочу з ним спілкуватися", я так знаю з його розмов. Що значить "не хочу"? Ми вибрали такого президента. А що ти хочеш, щоб ми вибрали іншого? Це наше право, кого вибирати. Сідайте і домовляйтеся, оскільки мова йде про народи, про кров, жах, смерть", - сказав Кравчук.
Також Кравчук додав, що Україна не зможе вирішити питання Донбасу без допомоги Заходу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крим треба перетворити на острів - екс-очільник Генштабу
Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що Донбас можливо повернути лише силовим способом. У цьому питанні пропонує орієнтуватися на Путіна. "Або пан, або будемо жити в рабстві, як і живемо сьогодні", - сказав чиновник.




















Коментарі
1