вівторок, 27 квітня 2021 14:00

Азовське море: з'явилися віртуальні екскурсії Приморськом, Урзуфом та іншими маловідомими курортами

Скоро почнеться сезон відпусток і українці масово вирушать до моря. Азовські курорти, як і раніше, залишаються одними з найбільш популярних напрямків. Серед них є як добре відомі й розкручені, так і ті, про які знає небагато або не знають зовсім. Наприклад, Приморськ або Урзуф. Нещодавно з'явилися сайти, присвячені цим недооціненим куточкам азовського узбережжя України. Автори поставили перед собою амбітне завдання: популяризувати маловідомі курорти, відкривши для земляків нові місця відпочинку, пише "Старий Азов".

 

Нові інтернет-ресурси Urzuf.com і Primorsk.ua – це розроблення редакції незалежного медіапроєкту "Кирилівка.Укр", яка займається інформаційною підтримкою курортів Азовського моря, особливо тих, чий рекреаційний потенціал досі не розкритий. Тут зібрані найповніші, об'єктивні й актуальні дані про Приморськ - курортне містечко в Запорізькій області, і про приморське село Урзуф у Донецькій області.

Сайти не тільки знайомлять із цими поки маловідомими куточками азовського узбережжя країни, а й містять практичну інформацію. Вона допоможе спланувати відпочинок, знайти відповіді на основні питання: як дістатися, де шукати житло (стануть у пригоді неупереджені огляди баз відпочинку й готелів), як організувати харчування, куди піти й чим зайнятися на відпочинку, крім пляжу тощо.

Але головна цінність нових медіаресурсів у тому, що вони дають змогу побачити малознайомі Приморськ і Урзуф на власні очі, не виходячи з дому. Ідеться не лише про вебкамери, які фіксують краєвид узбережжя й деякі туроб'єкти, а і про віртуальні екскурсії. Завдяки їм можна "подорожувати" курортами та передмістями.

Зробити це можна, перейшовши за посиланнями:

https://primorsk.ua/3d/
https://urzuf.com/3d/

Завдяки високому рівню деталізації 3D-тури Приморськом і Урзуфом дають можливість помилуватися цими мальовничими курортами з висоти пташиного польоту, скласти реалістичне уявлення про них і умови відпочинку. Вони мають зручну навігацію, за допомогою якої можна переміщуватися місцевістю й роздивлятися уподобані об'єкти, наближаючи й віддаляючи зображення.

 

Під час віртуальної екскурсії Приморськом можна завітати на центральний пляж курорту, помилуватися мальовничими будиночками Ясної поляни, побачити лимани з цілющими грязями, побачити перекинуті через них дерев'яні містки, вивчити інфраструктуру прибережних баз відпочинку й готелів, "пролетіти" над вітряками Приморської ВЕС і подивитися на ландшафти Обитічної коси.

3D-тур Урзуфом, що складається з кількох сферичних панорам, дасть можливість "побувати" на центральному пляжі селища, оцінити його впорядкованість, роздивитися готельні комплекси на узбережжі, бази й пансіонати, "прогулятися" набережною.

Звідси віртуальну екскурсію можна продовжити в бік сусідніх з Урзуфом курортних селищ – Мелекіного й Білосарайської Коси, побачивши, як змінюється узбережжя Азовського моря в цих місцях. Пляжі стають просторішими й рівнішими, хоч і менш облаштованими. А будівель на березі менше. Під час "подорожі" Білосарайською Косою також можна подивитися на однойменний маяк. Він один із найстаріших у регіоні. Також подивитися на курортну інфраструктуру на узбережжі: готелі, кафе, магазини. А ще – орнітологічний заповідник, де мешкають десятки видів птахів.

 

На думку ініціаторів проєктів, їхня поява підвищить поінформованість українців про маловідомі азовські курорти Приморськ і Урзуф і сприятиме зростанню їхньої туристичної привабливості, економічному зростанню запорізького й донецької регіонів.

У планах авторів і далі популяризувати курортні міста й селища азовського узбережжя України, які поки ще незвідані й недооцінені.

Зараз ви читаєте новину «Азовське море: з'явилися віртуальні екскурсії Приморськом, Урзуфом та іншими маловідомими курортами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути