вівторок, 13 грудня 2016 16:53

Українці в Китаї рятують собак від поїдання
6

vk.com/uachina

Півроку тому Ольга Гусак із Луганська створила притулок для собак у місті Гуанчжоу, що в Китаї. Про це пише спільнота "Українці в Китаї" у соцмережі Вконтакті.

Притулок виник стихійно, в період фестивалю собачого м'яса. Проводиться він 21-30 липня в провінції Гуансі.

"Щоденно на фестивалі вбивають по кілька тисяч собак, - каже Ольга Гусак. - За традицією, чим більше гормонів виділяє тварина під час смерті, тим більше цінності має продукт. Тому вбивають собак варварськими методами на очах у інших тварин. Щоб заробити легкі гроші, собак викрадають чи підбирають на вулицях по всьому Китаю. Дуже рідко їх вирощують на м'ясо. За кілька місяців тварин збирають на складах чи базах. Їх не годують, не поять. Вони там встигають захворіти і заразитись одне від одного різними хворобами".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зоозахисники показали пса, якого витягли з туалету

На фестиваль собачого м'яса приїжджає багато журналістів. Цього року американець Марк Чінг викупив 1000 собак на фестивалі. Одну половину їх відправив у Гуанчжоу, іншу - в Куньмін.

"Він залишив їх без нагляду і повернувся в Америку. Багато тварин померли від чумки, - продовжує Ольга Гусак. - Я була одним з перших волонтерів, хто зустрічав собак в Гуанчжоу. 28 тваринок ми відправили в лікарні в передсмертному стані. Після одужання 22 з них знайшли сім'ї".

Зараз у притулку 48 собак и 12 цуценят. За ними доглядають волонтери з України.

"Приміщення, яке ми маємо, розбите на кілька зон: для хворих тварин, загальна зала з вольєрами, кімнати для самок із цуценятами. Але в нас є складнощі , бо притулок знаходиться в кварталі, який скоро підлягає знесенню. Тому нам доведеться шукати нове місце, - каже Ольга.

Зараз ви читаєте новину «Українці в Китаї рятують собак від поїдання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути