14 журналістів українського видання Forbes написали заяви про звільнення через "спроби змінити редакційну політику", повідомляє "Українська правда" з посиланням на шеф-редактора Forbes Бориса Давиденка.
Інформацію також підтвердив головний редактор сайту Forbes.ua Олександр Рубан. Він повідомив, що у вівторок головний редактор проекту "Forbes Україна" Михайло Котов "без пояснення причин" відхилив прийняту раніше заявку теми про радників першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.
Рубан підкреслив, що головний редактор може приймати те або інше рішення. "Мені сказали, що буде перелік тем, про які ми писати не зможемо, але широкий вибір залишиться", - додав він.
Рубан заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати. Разом з ним подали заяви про звільнення за власним бажанням 6 журналістів сайту і 8 співробітників журналу.
Однак, за його словами, звільнення відбулося "не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що щось буде змінюватися".
Серед тих, хто написав заяву про звільнення, - шеф-редактор журналу Давиденко, шеф-редактор сайту Рубан, заступник головного редактора сайту Катерина Коберник, редактори журналу Володимир Вербяний, Роман Судольський, Владислав Головін, редактори сайту Дар'я Марчак, Каменєв Максим, а також корреспонденти Марія Жартовська, Катерина Шаповал, Катерина Сиченко, Юлія Даниленко і Леся Войтицька.
За інформацією "Телекритики", звільнився також арт-директор журналу Сергій Лисенко, а про намір написати заяву про звільнення висловився к Facebook і керівник інноваційного підрозділу Українського медіа холдингу UMH Lab Леонід Цодіков.
Український Forbes зараз належить медіахолдингу UMH, який нещодавно було куплено групою компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.
Коментарі
2