Понеділок, 13 червня 2016 13:00

На Kyiv Art Week покажуть портрет-загадку, зворотний бік модельної індустрії та картини-близнюки
5

З 15 по 20 червня в Києві пройде Тиждень мистецтва Kyiv Art Week. Подібний міжнародний формат, об'єднає виставкові музейні і галерейні проекти, арт-ярмарок, конференцію за участі міжнародних експертів, концерти, перформанси і світські заходи.

Розповідаємо про 5 найцікавіших робіт на Kyiv Art Week

1.Бронзовий гарнітур Дієґо Джакометті

 

У галереї D12 презентують бронзовий гарнітур швейцарця Дієґо Джакометті з колекції бізнесмена Ігоря Воронова. Джакометті був одразу скульптором, живописцемем і графіком. Автор гарнітуру вважається одним із найбільших майстрів XX століття. Вартість його робіт на аукціонах Christie's і Sotheby's коливається від $500 000 до $1 500 000 доларів.

2.Автопортрет Миколи Ломтєва

 

Довгий час ця картина не експонувалася, бо не були відомі ім'я автора та людини, що зображена на полотні. Знаходиться в архівах Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Довго не могли з'ясувати походження твору. Ключем до розгадки таємниці став лише нещодавно опублікований "Щоденник Миколи Ломтєва". В ньому художник згадує маскарадне дійство, "Олімпіаду" 1845 року, яке проводили печерах римського передмістя. Попри крайню нужденність, від якої художник потерпав у Римі, ще за півроку до свята у Черваро він замовив собі розкішне вбрання сурмача. У цьому костюмі розпочав роботу над автопортретом.

3. Сергій Братков "Саша"

 

 В основі серії фотографій історія дівчини Саші. Вона бере початок у 2000 році, коли восьмирічна донька товариша Сергія Браткова взяла участь як модель у проекті фотохудожника "Kids".  Через 10 років Сергій Братков знову зустрів  Сашу. Дівчина була розчарована професією моделі. Фотграф запропонував Саші створити антиромантичне портфоліо. Хотіли разом показати зворотній бік модельної індустрії. Сергій Братков каже: "Створення портфоліо, яким шикарні дами з модельного агентства могли б лише обуритися — для Олександри стало не просто розвагою. Це, можливо, допомогло їй зрозуміти, що дівчатам не варто мріяти про те, щоби продавати свою красу".

4. Акварель Олександра Бенуа "Вулиця Феран"

 

Існує дві абсолютно ідентичні роботи "Вулиця Феран" російського живописця Олександра Бенуа. Перша входить до колекції київського лікаря-педіатра Давіда Сігалова та знаходиться в Київському національному музеї російського мистецтва, друга - в Державному російському музеї в Санкт-Петербурзі. Відповідь на запитання, чому автор створив дві однакові роботи, була прихована на звороті картин. "Вулиця Феран" — моєму кращому другові" - підпис, зроблений самим автором на роботі, що знаходиться в Києві. А на тій, що зберігається в Російському музеї, написано, що першу роботу він подарував другові, а потім повторив її знову вже для себе.

5."Непердбачувана археологія місцевості" Левана Міндіашвілі

 

Роботи з проекту "Непередбачувана археологія місцевості" це величезні картини та скульптурні об'єкти. Картини, створені з декількох шарів акрилової фарби з гелевою серединою. Це незвичним чином передає ефект старих фотографій. Основою картин є власні знімки грузинського художника Левана Міндіашвілі з подорожей по різних регіонах своєї батьківщини. Скульптури виконані за допомогою штукатурного гіпсу. Він зовні імітуює міцний бетон, проте є крихким та символічно описує тимчасову і ефемерну природу понять "місце" і "вдома"в сучасному суспільстві. Самі ж скульптури стали образами переживань і спогадів з багатьох місць, де проживав митець.

Зараз ви читаєте новину «На Kyiv Art Week покажуть портрет-загадку, зворотний бік модельної індустрії та картини-близнюки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 369
Голосування За якою перенесеною культурною подією ви найбільше сумуєте?
  • Книжковий Арсенал
  • Кінофестиваль "Молодість"
  • Atlas Weekend
  • UPark Festival
  • Leopolis Jazz Fest
  • Kyiv Comic Con
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода