
Переможниця Євробачення-2016 співачка Джамала і гурт "ДахаБраха" представили спільну пісню "Заманили". Створили її за 6 год. Презентували одразу в двох версіях - Original та Morphom version.
Для створення треку "Заманили" музикантам знадобилося дві репетиції, повідомляє "Культпростір".
"Ми з "ДахаБраха" давно стежили за творчістю один одного і відчували взаємну симпатію. Рік тому вони запропонували разом поджемувати, як це роблять джазові музиканти, і подивитися, що з цього вийде. Це був дуже цікавий досвід, процес нас зразу захопив", – розповіла Джамала.
Вона написала текст композиції, а музику - "ДахаБраха". Гурт використав мотив народної пісні "На добраніч, Галю".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джамала зняла кліп на покинутій військовій базі
Пісню можна зарахувати до містичного фольклору, бо в ній фігурують персонажі української міфології, говорить співачка.
Саундпродюсером став Юрій Хусточка. Він один із засновників гуртів "Океан Ельзи" та Esthetic Education.
"Після кількох місяців роботи над альбомом "ДахиБрахи", коли все вже було готово, раптом несподівано ніби з-за спини вискочив цей трек і вирвався в ефір перший. Спасибі Джа за наполегливість!", – написав Хусточка на своїй сторінці у Facebook.
До синглу "Заманили" увійде також електронна версія пісні. Над нею працював лідер проекту Morphom Роман Черенов.
Джамала - Сусана Джамаладінова - українська співачка кримськотатарського походження, народна артистка України. Виконує пісні у стилях джаз, соул, фанк, фольк, поп. Цьогоріч перемогла в конкурсі Євробачення-2016 з піснею "1944".
Український етно-хаос гурт "ДахаБраха" виник на початку 2000-х у творчій атмосфері театру "Дах". Назва гурту утворена зі староукраїнських слів "давати" і "брати".
Коментарі
еще один шаг к электронному концлагерю
Чтобы не делал Янукович ему все равно грозит очень БОЛЬШОЙ ТЮРЕМНЫЙ СРОК.
Думаю что это означает - обсалютно ничего, люди и так переводят електронщину между собой с процентами, а тут платить доп процент и есче висеть на листе бумаги у налогой)) нах нада...дырявый закон до жопы) там только под ихние банки все написано.
Означает ли это, что такие системы как Пей Пал будет работать у нас не только на отправку, но и на получение???
Владик, в первую очередь это означает, что тебя как пользователя пей пала и твой банк-акцептант обложат налогами. Думаю не хилыми.
Это скорее означает что такие системы как пей пел на прием у нас не будет работать тем более. Читали же - електронные деньги смогут выпускать только банки.
Давно пора напечатать много денег и не просить у МВФ!
судя по этой статье, деньги скоро и печптпть незачем будет !!! выпустят банки электронных денег сколькозахотят ))))