З 24 лютого в Україні триває повномасштабна війна - країна-агресорка росія бомбить мирні українські міста, вбиває цивільне населення. Українські воїни боронять державу в усіх напрямках, також захист забезпечує тероборона, до якої записались, зокрема, українські митці. Частина ж культурних діячів воює на своєму фронті - піднімає бойовий дух вояків і цивільного населення своїми творами.
Gazeta.ua зібрала картини українських художників, які присвячені героїзму українських захисників, геройським вчинкам цивільних, а також символічно зображують криваву агресію росії.
Художниця Ніка Назаренко створила ряд картин, присвячених геройству цивільного населення. Створює ілюстрації за реальними історіями про українців, які боронять свою землю. Намалювала українського дядька, який з цигаркою в зубах переніс міну з дороги в лісопосадку. Також героїнею картини стала конотопська жінка, яка винайшла свій спосіб долати загарбників.
Художниця Влада Ралко створила серію картин, у яких символічно зобразила країну-агресорку росію. Мисткиня, зображуючи країну-окупанта використовує символи смерті, руйнування - чорні ракети, скелети, кров.
Митець Нікіта Тітов зобразив агресію росії проти міста Маріуполь. На плакатах - ракети держави-агресорки, які нищили місто.
Також на плакатах художника - нова реальність у війну. На одній з робіт молодята вінчаються у однострої, а замість корон над ними тримають каски.
Митець Антон Логов присвятив серію картин війні росії проти України. На одній із картин - випуск російських новин, позаду ведучої стоїть жінка з плакатом "росія - йди нах".
Художник Сергій Гречаник зобразив жертв російської агресії. На картині мирне населення, діти зникають поблизу чорної ракети росії.
Українці записують мотиваційні пісні, що піднімають бойовий дух населення і прославляють героїв. Пісні присвячені безстрашності ЗСУ і тероборони, а також використовують мем війни - про російський воєнний корабель.
Коментарі