середа, 28 серпня 2013 10:23

Дітей з затопленого Хабаровського краю прихистять у Севастополі

Дітей з затопленого Хабаровського краю прихистять у Севастополі
Фото: mukachevo.net

У Криму зможуть відпочити і почати навчальний рік 400 дітей з постраждалих від повені районів Хабаровського краю, поки ситуація в регіоні не нормалізується. Відповідна домовленість була досягнута на зустрічі голови Ради Федерації Валентини Матвієнко з головою адміністрації Севастополя Володимиром Яцубою, повідомляє прес-служба Ради Федерації.

"Українська сторона висловила готовність безоплатно прийняти на відпочинок і навчання 400 російських дітей з постраждалих від повені районів Хабаровського краю. Ми оперативно зв'язалися з губернатором краю В'ячеславом Шпортом, який погодився, що це хороша можливість вивезти дітей із зони стихійного лиха на період подолання наслідків розгулу стихії", - розповіла спікер Ради Федерації, яка очолює координаційну раду при Президенті РФ з реалізації Національної стратегії дій в інтересах дітей.

Матвієнко подякувала голові адміністрації Севастополя та жителям міста за підтримку росіян, що опинилися в біді. Глава верхньої палати російського парламенту висловила готовність зі свого боку надати всю необхідну допомогу в організації поїздки хабаровських дітей до Криму. Нагадаємо, наприкінці липня 2013 р. на Далекий Схід обрушилася найсильніша повінь. Рівень води в Амурі досяг історичного максимуму. Спочатку режим НС був оголошений в Амурській області, де повінь загрожувала місту Благовєщенськ, проте пізніше він поширився на Приморський і Хабаровський краї, Єврейську автономну область і Магаданської область. Так, із зони підтоплення в Хабаровському краї були евакуйовані 296 чоловік.

Зараз ви читаєте новину «Дітей з затопленого Хабаровського краю прихистять у Севастополі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути