пʼятниця, 19 червня 2015 14:42

Читачі розкритикували чоловічу версію "П'ятдесяти відтінків сірого"

Читачі розкритикували чоловічу версію "П'ятдесяти відтінків сірого"

Перші читачі вже ознайомилися зі спін-оффом еротичного бестселеру, який подає ту ж саму історію, але тепер від імені чоловіка. Оповідь у книзі, яка вийшла у Британії під назвою Grey, ведеться від імені одного з головних героїв − Крістіана Грея.

Як зазначили в рецензії британського видання, "50 відтінків сірого" були прийнятні лише тому, що здавалося, ніби жінка за кухонним столом дала волю фантазії. "Чоловіча версія" – це майже та ж сама книга. "Схоже на те, що в усіх діалогах кожен рядок був просто перегорнутий, а всі листи першої частини просто скопійовані та вставлені. Ми читаємо кожну сцену в тому ж порядку, але на цей раз ми бачимо її очима Крістіана", - йдеться у рецензії, пише The Guardian.

Також зазначається, що складається враження, ніби це трилер, у якому чутно важке дихання вбивці, який переслідує свою жертву.

Якщо перші книги були схожі на фантазію, то новий твір Еріки Джеймс критики називають "творінням психопата".

Зараз ви читаєте новину «Читачі розкритикували чоловічу версію "П'ятдесяти відтінків сірого"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі