четвер, 09 березня 2006 19:00

Запитання - відповідь

На початку навчального року багато говорили про передвступне тестування для випускників шкіл. А зараз учителі запевняють, що жодних розпоряджень у школи не надходило. Тож чи буде тестування?


Марина КРИВДА
м. Київ


Торік тестування проводилося лише в Києві. Тепер у Головному управлінні освіти столиці кажуть, що цього року його вже не буде. Мовляв, підготовка до тестування  передбачає серйозну реформу в галузі освіти. Досі центри тестування фінансував фонд "Відродження". Нині це повинна робити держава. До того ж треба створити регіональні відділення, розробити методики.

— Дуже важливою є комп"ютеризація навчальних закладів, — каже заступник директора Центру оцінювання якості освіти Іван Кругляк, 30 років. — Адже за однакового рівня знань зовсім різні результати можуть показати добре і погано обізнаний з комп"ютером школяр. Тому вирішено не поспішати, а зважити всі "за" і "проти". На початку наступного навчального року школи мають отримати інформаційні матеріали з тестування. А випускники встигнуть до нього підготуватися. Цієї весни за бажанням протестують лише випускників Чернігівської області.





За кермом власного авто я вже десять років. Останнім часом помітив таку закономірність: якщо замість світлофора працює регулювальник, то зазвичай утворюється великий затор. Чому?


Іван Сирчук
м. Київ


Начальник відділу профілактичної роботи Департаменту ДАІ МВС України Геннадій Гребньов, 35 років, причинно-наслідковий зв"язок між роботою регулювальника і виникненням заторів заперечує.

— Усе залежить від майстерності регулювальника, — каже він. — Той повинен забезпечити безперешкодний проїзд. Зараз у Києві існують камери стеження на перехрестях. Коли виникає перешкода у дорожньому русі — наприклад, зламався світлофор, сталася аварія, утворився затор через поломку автомобіля — то неодмінно висилаємо туди регулювальника. Він повинен ці незручності ліквідувати. Також регулювальник керує дорожнім рухом, коли проїжджають офіційні особи та іноземні делегації.







Справою сина-підприємця займаються співробітники СБУ. Ми вважаємо, що слідство триває надто довго. Натякнули, що все може закінчитися швидко, якщо син "подякує". Що робити?


Б. М.
Житомир


За словами прес-секретаря голови СБУ Марини Остапенко, 36 років, ухвалено рішення про створення спеціальної цілодобової телефонної лінії в Управлінні внутрішньої безпеки.

Отож якщо ви стали свідками порушення закону з боку працівників СБУ, можете повідомляти про це за номером 8 800 501 48 20. Дзвінки по Україні безкоштовні. Також можна звертатися за адресою: 01034, Київ, вул. Володимирська, 33. Управління внутрішньої безпеки СБ України.

— Боротьбу з корупцією та зловживаннями Служба безпеки вирішила розпочати з себе, — прокоментувала прес-секретар. — Ми розуміємо, що це може бути ефективним лише за умови прозорості та залучення широкої громадськості.

Зараз ви читаєте новину «Запитання - відповідь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути