пʼятниця, 06 вересня 2013 06:15

Українці перестають любити Путіна

Автор: підготував Северин НАЛИВАЙКО
 

— Політика тиску на Україну не має позитивного наслідку для Москви — Росія втрачає лояльних до себе українців, — каже керівник дослідної компанії "Рісьорч енд брендінґ ґруп" Євген Копатько, 49 років. — Сьогоднішня торговельна війна є обґрунтованою тільки для 15 відсотків наших громадян. Суспільство показало себе як свідоме.

Під час "газової війни" за президентства Ющенка 35% вважали Росію братньою державою. Зараз — 22%.

— Погіршало і ставлення українців до Путіна, — додає Копатько. — У травні 2010 року, коли з приходом до влади Віктора Януковича почали налагоджуватися міждержавні відносини, 63 відсотки українців схвалювали діяльність російського президента. У серпні цього року — 34 відсотки. Відповідно негативно його роботу оцінюють теж рекордно багато українців — 24 відсотки.

— Торговельна війна — цілком органічна поведінка Путіна, — вважає російський журналіст і громадський діяч Матвій Ганапольський, 59 років. — Він — людина пряма й цинічна, інакші керівниками Росії не стають. І це не зовсім торговельний конфлікт, а демонстрація Путіним нових реалій. Мовляв, отак і буде, якщо продовжите йти до ЄС. Ще й візи запровадимо.

Україна теж іще покаже кігті. Повертаються розмови про оподаткування товарів, які отримує російський Чорноморський флот. Із подальшою інтеграцією до Європи, думаю, постане питання перебування цього флоту в Україні — дарма що договір подовжили до 2042 року. Дружба між народами стане поміркована й раціональна. Але хіба не так буває, коли жінка кидає чоловіка та йде до іншого?

Зараз ви читаєте новину «Українці перестають любити Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути