19 вересня в центрі Москви встановили пам'ятник конструктору автоматичної зброї Михайлу Калашникову. Справжнім культурним брендом Росії створену ним зброю назвав міністр культури РФ Володимир Мединський. Скульптура втілює боротьбу добра зі злом, каже її автор Салават Щербаков.
В Росії визначили національним символом автомат Калашникова (найпоширеніша стрілецька зброя в світі. — ГПУ). Народ зайшовся докоряти. Мовляв, вони ж його вкрали у німця Шмайссера (автомат створили в російському Іжевську 1947 року. В той час у тамтешньому конструкторському бюро працювали й німецькі зброярі. Зокрема, Хуго Шмайссер — конструктор гвинтівки "Штурмгевер-44". Припускають, її скопіювали при створенні "автомата Калашникова". — ГПУ)?
Але це не головне. Цікавіше, що в головні символи країни зараховують знаряддя вбивства. Це ознака крайнього душевного нездоров'я нації.
Хто і які великі перемоги здобув автоматом Калашникова? Та мова про зброю практично всього світового терору, інструмент масових геноцидів, кривавих міжусобиць і протистояння нормальній людській цивілізації. І воює нею вся ця нечисть не тому, що вона така досконала. А лише тому, що Совєти та їхні сателіти і спадкоємці наштампували цієї зброї неймовірну кількість, роздавали і продовжують це робити безконтрольно й безкоштовно або за копійки.
Для цивілізованої нації це було б символом найбільшої ганьби. Яка здорова людина вважатиме чекістський режим нормальним, якщо її прізвище не Шредер (екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер із 2005 року працює на російський Газпром. — ГПУ)?
Коментарі