Ексклюзиви
Середа, 05 вересня 2007 14:54

Думку росіян формує путінська пропаганда

 

Із цього соціологічного дослідження виходить, що Україну росіяни сприймають швидше як ворога, аніж дружню державу. Науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко, 34 роки, вважає це закономірним.

— Це результат кількарічної роботи путінської пропагандистської машини, — каже він. —  Починаючи з осені 2004 року вся інформація про Україну подавалася росіянам у негативному світлі.

А щодо Китаю, навпаки — офіційна російська пропаганда говорить про широкі перспективи співробітництва, стратегічний альянс, що має стати противагою Західній Європі та США.

Закономірною експерт вважає й появу серед друзів Росії Німеччини. Із цієї країни розпочиналася кар"єра нинішнього президента РФ Володимира Путіна. Він має тісні взаємини з багатьма німецькими діячами. Колишній канцлер ФРН Ґерхард Шредер фактично працює в російському "Газпромі".

— Німеччина розглядається Кремлем як противага центральноєвропейським країнам — новим членам ЄС. Вони інколи займають антиросійську позицію, — каже експерт. — До того ж спільно з Берліном Москва реалізує проект альтернативного газогону, по дну Балтійського моря.

Зараз ви читаєте новину «Думку росіян формує путінська пропаганда». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3094
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути