Багатодітна мати звернула увагу на те, що діти більшість часу проводять в екранах телефонів, планшетів та комп'ютерів.
Її це наштовхнуло на ідею зробити експеримент і запровадити правило - місяць без цих пристроїв, повідомила багатодітна Моллі в Instagram.
Таке рішення спричинило обурення та невдоволення серед дітей. Але в кінцевому результаті така схема спрацювала.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка придумала, як безпечно залишити дитину саму
"Раніше ми дозволяли сидіти в гаджетах тільки годину в день. Проте екрани, мабуть, приглушали їх творчий потенціал, викликали сварка, бійки й ниття. Я бачила, як мої діти переходять від екранної залежності до спільної гри й навіть до створення власної школи. Я не могла повірити, як легко це вийшло. Звичайно, технології корисні, але після швидкої оцінки поведінки моїх дітей, я зрозуміла, що нам потрібен перегляд ставлення до гаджетів", – розповіла жінка.
Вона уклала поради для батьків, які прагнуть змінити ставлення дитини до гаджетів. Жінка рекомендує забрати їх з життя дітей на 30 днів і не піддаватися на вмовляння, не йти на перемовини. Також варто знайти літературу, яка сподобається дитині. Тоді спостерігати, що дітям подобається робити й акцентувати на цьому. У кінці скласти довгостроковий план і вирішити, скільки екранного часу повертатиметься в життя дітей після місяця без гаджетів.
Дисципліна вчить дитину контролювати її дії та думки, але з цим головне не перестаратися. Не варто плутати дисципліну з покаранням. Це притаманно для консервативних сімей, які не усвідомлюють, що дисциплінування й покарання відрізняються одне від одного та ведуть до різних результатів.
Коментарі