Ексклюзиви
Понеділок, 11 жовтня 2021 18:10

Якою має бути школа, аби діти любили вчитися?

  Astor School -це сучасний освітній заклад, який захоплює учнів цікавими уроками
Astor School -це сучасний освітній заклад, який захоплює учнів цікавими уроками

В Україні така є - Astor School. Що варто знати про найсучаснішу українську школу?

В Україні працює 14,9 тис. шкіл: звичайних, спеціалізованих, ліцеїв, проте серед них є найбільш особлива, яка вирізняється з усіх - Astor School. Це найсучасніший освітній заклад, який захоплює учнів цікавими уроками та допомагає батькам не лише дати їхнім дітям відмінні знання, а й виховувати у них справжні лідерські якості, які згодом приведуть до успіху.

Навчання в Astor School відрізняється від звичного для українців.

Тут практикують особливий спосіб навчання. Паралельно з предметами освітньої програми дітей вчать організувати свій бізнес, починаючи від ідеї до його повноцінного функціонування. Завдяки цьому випускники школи уже мають готові бізнес-проєкти в різних сферах, в залежності від своїх інтересів.

Така схема допомагає зі шкільних років визначитися із майбутнім напрямком роботи та вміло започаткувати власну успішну справу або ж приєднатися до компаній популярних нині галузей менеджменту, економіки, програмування.

До того ж з відмінними знаннями випускники Astor School зможуть з легкістю вступити до найбільш престижних університетів України та світу.

Вчителі Astor School мають особливу мету.

Викладачі школи - справжні професіонали із багаторічним досвідом. Вони докладають максимум зусиль, щоб не лише дати дітям знання, а й навчити правильно їх застосувати, комунікувати між собою, продуктивно працювати в команді. Для цього намагаються розкрити індивідуальні здібності кожного. При цьому не забувають постійно вдосконалювати та розвивати свої навички, аби завжди крокувати в ногу із сучасними освітніми тенденціями.

Особливу увагу у Astor School приділяють поглибленому вивченню мов. Їх можна обрати декілька - англійську, французьку, німецьку, іспанську. Програмне вивчання супроводжується спілкуванням з іноземцями, носіями мови, яку освоює учень. Це допомагає більш вільно опанувати нові знання та вміло їх використати.

Позакласне життя в Astor School вражає.

Учні в Astor School перебувають весь день, до 19:00. Окрім шкільних занять, мають можливість відвідувати різноманітні гуртки, майстер-класи, наукові клуби та спортивні секції. Зокрема діти можуть займатися вокалом, танцями, художнім мистецтвом, акторською майстерністю, рукоділлям, програмуванням, робототехнікою, гімнастикою, йогою, бойовими мистецтвами та спортивними іграми.

  Astor School -це сучасний освітній заклад, який захоплює учнів цікавими уроками
Astor School -це сучасний освітній заклад, який захоплює учнів цікавими уроками

Де знайти Astor School?

Astor School має школи в Білогородці та Ірпені. А з 1 вересня 2021-го відкриються ще низка у Києві в ЖК "Славутич" та "Welcome Home на Стеценка", Крюківщині, Гатному та парку Межигір'ї, де поєднуються неймовірна природа та чисте повітря. Все це надихає до нових звершень та плідної праці в школі.

При цьому усі приміщення Astor School абсолютно нові з просторими світлими класами, спортзалами, їдальнями. Також учні прямо в школі зможуть отримати медичну допомогу, поспілкуватися з психологом та логопедом.

Astor School - це ідеальне місце, де ваші діти можуть здобути відмінні знання, знайти себе, розкрити таланти, навчитися грамотно будувати майбутнє, обрати справу, яка приноситиме не лише фінансове забезпечення, а й задоволення. Хіба не це найбільше мрія люблячих батьків?

Зараз ви читаєте новину «Якою має бути школа, аби діти любили вчитися?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі