вівторок, 09 травня 2017 01:37

6-річний син актора переміг в автоперегонах
10

6-річний Лев Крутоголов, син актора «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова, став переможцем першого етапу Чемпіонату України з картингу

Син актора "Дизель Студіо" Єгора Крутоголова, відомого своєю пристрастю до автогонок, впевнено йде шляхом батька. 6-річний Лев став переможцем першого етапу Чемпіонату України з картингу, зайнявши перше місце в категорії MICRO.

Змагання 1-го етапу Чемпіонату України з картингу відбулися в Кам'янському. У боротьбі юних гонщиків Лев Крутоголов, що зайняв друге місце в першому заїзді, у фіналі виборов перемогу у свого найближчого суперника – чемпіона минулого року Макара Залізняка з Одеси.

Актор разом з дружиною Катериною підтримували сина на перегонах. Про це Єгор Крутоголов написав у Facebook.

"Це була справжня епічна драма. Сльози, звинувачення в нечесній грі: Йому підкрутили мотор! Я бачив. Але я, як особистий психоаналітик сина, запевнив його у чесності та непідкупності техкомісії і що перемога в цьому заїзді дісталася Макару тільки завдяки його власному внутрішньому звіру. Мій маленький гоночний звір зробив правильні висновки і підійшов до суперфіналу у повній бойовій готовності. Браво, Лео!", - написав Крутоголов-старший.

Лев захоплюється гонками з 4 років і мріє про професійну кар'єру. Наступний крок до заповітної мети – черговий етап змагань, який відбудеться в Києві 20-21 травня на автодромі "Чайка".

Столичний школяр Антоніо Бразильєро Джонсон почав грати на роялі у 5 років. Відтоді 200 разів виходив на сцену. Перемагав у 86 конкурсах. Свій перший сольний концерт Антоніо дав 2015-го. Грав тоді у київському Будинку актора. Торік виступив на гала-вечорі варшавського Форуму з безпеки НАТО, який проходив у Польщі. Тоді ж виступив на сцені Карнеґі Голу у Нью-Йорку.

Зараз ви читаєте новину «6-річний син актора переміг в автоперегонах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua