
Вчора, 18 травня, голлівудська зірка Вілл Сміт на презентації "Люди в чорному 3" в Москві вдарив кореспондента українського телеканалу, який спробував поцілувати свого кумира.
Американський актор зазвичай добродушно реагує на всі питання, із задоволенням спілкується з журналістами. Сміт навіть фанатам в проявах любові до нього відсічі не дає.
Але вчора Уілл не стримався. Спроба представника українського телекана "1 +1" поцілувати кінозірку розгнівала Сміта. Скандальний випадок стався на килимовій доріжці біля кінотеатру "Жовтень" на Новому Арбаті, де Сміт представляв третю частину фантастичного бойовика "Люди в чорному".
"Молода людина потягнулася до зірки через огорожу, але ми цього не помітили, а коли він вже був поруч зі Смітом — було вже пізно - Вілл зміг захистити себе самостійно, - розповів Life News охоронець кінотеатру. - Зазвичай знаменитості реагують набагато спокійніше на такі витівки, та й ми проморгали НП - тепер ще премії позбавлять".
Після неприємного інциденту Сміта без зволікання завели в кінотеатр, щоб уникнути продовження конфлікту.
"Це сталося так швидко і несподівано, що я навіть оком моргнути не встиг. Вілл був моїм улюбленим актором, але після події, думаю, я буду відносити до нього по-іншому, - поділився один з глядачів. - За свою кар'єру він повинен був давно звикнути до такої уваги фанатів - це частина його роботи. Якщо вибрав таку професію, то будь добрий і роздавати автографи, і фотографуйся з кожним шанувальником".
Коментарі
38