понеділок, 19 жовтня 2020 00:19

Танці з зірками 2020: хто залишив шоу

У неділю, 18 жовтня, в ефір вийшов восьмий випуск 4 сезону "Танці з зірками". За перемогу билося 8 пар, але в кінці одна повинна залишити шоу, бо у минулому ефірі ніхто не покинув шоу.

Надія Мейхер та Кирило Васюк, Санта Дімопулос та Макс Леонов, Даша Петрожицька та ігор Гелуненко, Юлія Саніна та Дмитро Жук, Позитив та Юлія Сахневич, Сергій Танчинець та Яна Цибульська, Сергій Мельник та Аделіна Делі, Ольга Фреймут і Ілля Падзіна виконали свої номери і отримали оцінки суддів.

Автор: Скріншот з відео
 

Позитив і Юлія Сахневич (Арам Арзуманян і Тоня Руденко), Сергій Танчинець і Яна Цибульська, Ольга Фреймут та Ілля Падзіна потрапили в зону ризику. Сергій Танчинець і Яна Цибульська отримали імунітет.

Пари Позитив і Юлія Сахневич (Арам Арзуманян і Тоня Руденко), Ольга Фреймут та Ілля Падзіна танцювали джайв за життя.

З шоу "Танці з зірками" вилетіли Позитив і Юлія Сахневич.

Елегантна прима-балерина Катерина Кухар вразила своїм виглядом у 7-му ефіру шоу "Танці з зірками" вразила своїм виглядом. Суддя вибрала чорне закрите міні-плаття, яке відкривало лише ідеальні ніжки її господині. Стильне вбрання створив грузинський дизайнер GUDU.

Зараз ви читаєте новину «Танці з зірками 2020: хто залишив шоу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути