понеділок, 23 березня 2015 12:44

Солістка "А-Студіо" показала кумедне фото з Джаредом Лето

Автор: Соціальні мережі
 

Солістка гурту "А-Студо" на своїй сторінці у соціальній мережі похизувалась фотографією, на якій позує з солістом 30 Seconds to Mars Джаредом Лето.

"With the coolest Джаред Лето (з найкрутішим Джаредом Лето")", - підписала фото Кеті Топурія.

На знімку Джаред обіймає Кеті та робить кумедне обличчя.

"Таким страшним і худим став ", - прокоментував один з прихильників Кеті зовнішній вигляд актора, який нещодавно перефарбувався у білий колір та позбувся довгого волосся, з яким ходив декілька років.

Нагадаємо, незабаром стартують зйомки чергової екранізації коміксів Marvel - "Загін самогубців". Сюжет фільм будується навколо суперзлодіїв, яким уряд вирішує дати шанс на спокуту. Від Джареда режисер зажадав прийти в більш "міцну" фізичну форму. Заради досягнення результату актор сів на висококалорійну дієту і вже набрав пару кіло. В інтерв'ю журналу Billboard 43-річний Лето говорив:

"Я намагаюся набрати побільше ваги. А для цього потрібно їсти кожні дві години. А я не дуже хороший в тому, щоб багато є", - сказав актор в інтерв'ю.

Зараз ви читаєте новину «Солістка "А-Студіо" показала кумедне фото з Джаредом Лето». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути