Акторка Шерон Стоун у інтерв'ю E! News розповіла, що давно не ходила до спортзалу, тому що просто не хотіла цього, але їй не всеодно, наскільки привабливо вона виглядає у бікіні, особливо напередодні відпустки.
"Я не тренувалась декілька місяців, тому що мені не хочеться, - говорить зірка, - але тепер перед відпусткою я знаю, що журнали будуть обводити на знімках мої сідниці і робити такі фото божевільні, які підписуватимуть "що сталося з її сідницями? Вони схожі на пакунок з сиром", - говорить зірка.
"Я просто хотіла, щоб говорили, що це добрий тришаровий сир брі", - додає зірка жартуючи.
Шерон продовжує дивитись на ситуацію з оптимізмом.
"Коли вони збільшать мої сідниці, я б хотіла, щоб на них було тату "Вам хотілося б цього скуштувати", - говорить Шерон Стоун.
Шарон зізнається, для того, щоб залишатися у гарній фізичній формі вона ходить до спортзалу і харчується здоровою їжею. Нещодавно, зірка зізнались, що тепер, коли її діти виросли, вона готова ходити на побачення.




















Коментарі