Люпіта Ніонго, яка стала тріумфатором церемонії вручення "Оскара" цього року, за версією глянцю Glamour стала "жінкою року".
Своїми враженнями про 2014 рік актриса поділилася в інтерв'ю виданню.
Люпіта розповіла, що відчула, коли вийшла за своїм Оскаром:
"Чи зможу я коли-небудь описати свої відчуття, коли я почула, що отримала нагороду від кіноакадемії. Рік тому я дивилася церемонію в піжамі. Цього разу я відчула зніяковілість, я оніміла від шоку. Я пам'ятаю, що відчула невагомість, як ніби я опинилася на небі ", - сказала зірка.
Про життя після завоювання "Оскара":
"Зараз я все ще пристосовуюся до життя. Я сподіваюся, що мені хтось задасть це питання років через десять, коли мені буде що розповісти і поділитися своєю роботою. У мене дійсно була мрія стати актрисою, але я ніколи не думала, що буду зіркою. Я ще не зрозуміла, як це бути знаменитою. Я ще цьому вчуся. Я б хотіла, щоб були якісь курси, на яких вчили "як поводитися, будучи знаменитою", - каже актриса.
Великий успіх актриси тепер стали називати "ефект Люпіти":
"Маленька дівчинка одного разу повірила в те, що вона гарна і гідна займатися тим, чим хоче. Поки я росла, я не бачила людей, схожих на мене, які б робили речі, які я б хотіла робити. Я не була впевнена, чи зможу я займатися, чим хочу. І тоді я побачила Вупі Голдберг і Опру і мене осінило: "О! я можу бути актрисою ". Вони посіяли в мені насіння можливостей".




















Коментарі