Ексклюзиви
середа, 23 березня 2011 13:30

Ляшко запросив журналістку до свого ліжка
15

Скандально відомий нардеп Олег Ляшко запросив до себе у гості журналістів ТСН. Депутат взув кореспондентів у свої капці, дозволив повалятися на власному ліжку і дав потримати колекційні монети вартістю понад мільйон доларів.

А наостанок Ляшко пригостив журналістів коньяком із цукерками.

Двокімнатна квартира депутата розташована у самому центрі Києва. В ній дві вбиральні: для гостей і для господаря. Загальна площа житла - близько 100 квадратних метрів.

За квартирою Ляшко доглядає не сам - до нього приходить помічник, який підтримує чистоту і затишок.

Зараз ви читаєте новину «Ляшко запросив журналістку до свого ліжка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.03.2011 09:56:04Я80.78.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Оставте в покое человека.Можно подумать ,если бы кто-то из вас оказался на его месте, то жил бы в 1-но комнатной развалившейся хрущёвке?,,,
24.03.2011 17:45:33Ляшко109.162.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Моя параша. Что хочу, то и делаю. Может у меня тайные сексуальные хфантазиииии.......... Янукович, янукович.................. возьми, возьми меня................................аааааааааа аааааааааа.................да не в харю.................................................... ..ааааааааааааааааа! А вы спрашиваете зачем параша. Мочат меня там, мочат.
24.03.2011 10:16:33лось95.135.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
К нему приходит помощник , который поддерживает очко чтоб не заржавело. А нахера ему две параши, что не успевает срать.
23.03.2011 21:11:49Figo178.94.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А мільйони на монети и на квартиру заробив тим, що брав у рот чи в дупу?
23.03.2011 20:45:34гетеро46.98.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
молодец,паря! наверно узенькая дуппа у хлопчика.
23.03.2011 19:09:30рок194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вова куїла з Тамбова привик свій анал підставляти тому хто більше башляне.А чому б вам педикам(вові і ляшку)не зробити між собою соцзмагання,кого більше штрикнуть в анал.
23.03.2011 18:41:12vova80.188.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Reklama dlja pomaroidnogo bydla - ebis v ?opu i uda?a banderlogu,- ulybnetsja....
23.03.2011 16:55:37195.133.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"що занадто, то не здраво" - тут явно ну дуже занадто
23.03.2011 16:07:31Др. Фройд91.124.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Демонстративне фото з кобітою в ліжку.....Точно голубий
23.03.2011 15:37:44c*ки все мы109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А вы знаете, избиратели,сколько стоит ремонт и интерьер в стиле хай-тек? Мы не зря на будущий год себе бюджетец в миллиард утвердили.У нас большие расходы! а вы, черви, кушайте гречку за 35 гривен, запивая бензином по 11
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч