Репер Кріс Браун у своєму профілі в соціальній мережі Twitter повідомив, що вважає лихоманку Ебола способом контролю кількості населення нашої планети:
"Я не знаю ... Але думаю, що ця епідемія Еболи є формою контролю за чисельністю населення", - заявив артист.
У Twitter, багато користувачів звинуватили Брауна в дурості і некомпетентності, після чого репер написав новий самокритичний пост:
"Мабуть, мені варто заткнутися", - написав зірка.
Минулого тижня британська зірка реаліті-шоу Кеті Хопкінс викликала обурення громадськості, опублікувавши в Twitter наступне повідомлення:
"Я захоплена ефективністю епідемії лихоманки Ебола. З погляду мальтузіанства і ринку, це відмінне рішення", - написала зірка реаліті-шоу.
Нагадаємо, епідемія лихоманки Ебола забрала вже декілька тисяч життів, при цьому найбільша кількість хворих спостерігається в Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії.




















Коментарі