Британська модель, акторка та музикантка Кара Делевінь стала зіркою літнього випуску Playboy.
На сторінці видання в Instagram опублікували відверті кадри артистки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Трінчер вперше повністю оголилася для новогу кліпу
Для фотосесії знаменитість приміряла кілька образів: для першого позувала у червоному мереживному комплекті з панчохами та на підборах. На інших знімках постала топлес, прикривши груди декоративними наліпками у формі сердець. Образи доповнила недбалими локонами та виразним макіяжем.
Делевінь зізналася, що сцена та творчість допомагають їй відволіктися від власних думок і переживань.
"Виступи допомагають мені вийти зі своєї голови. Мені завжди подобалося викликати емоції в людей. Я люблю розважати людей. Люблю переноситися в інший вимір - чи то у світ спогадів і смутку, чи то болю, чи то блаженства, радості й танців", - поділилася зірка.
Раніше Делевінь знялася для обкладинки літнього номера Playboy. Для фотосесії знаменитість приміряла еротичні образи, а в інтерв'ю розповіла про дебютний альбом, який планує випустити вже цього літа. Аона зізналася, що альбом, який вийде у серпні, спочатку планувала випустити анонімно. На обкладинці зірка постала у чорному глянцевому корсеті з глибоким декольте. Для інших кадрів приміряла образ Playboy Bunny з вушками, метеликом на шиї та напівпрозорими колготками.




















Коментарі