пʼятниця, 28 квітня 2006 11:35

Американець возив піци і покійників в одній машині

Житель американського штату Пенсільванія, Уїльям Бефел, 24 роки, працював у ресторані, доставляючи піци на замовлення. А у вільний час цією ж машиною перевозив трупи до похоронного бюро.

Поліцейські зупинили його у містечку Нижній Саутгемптон (передмістя штату Філадельфія) після того, як помітили, що на склі машини немає наклейки про технічний огляд.

Виявили у нього і прострочені права, тому авто довелося конфіскувати. Поліцейські розповіли, що коли вони почали робити опис знайдених речей, то серед сміття і мокрого одягу побачили носилки. У них була піца, яку треба було доставити. Коли водія почали розпитувати про це, він пояснив, що після доставки піци перевозив покійників на похорони цією ж машиною.

Поліцейські відразу ж зв"язалися з місцевими службами охорони здоров"я і з"ясували, що використання однієї й тієї ж машини для перевезення трупів і піц не суперечить законові.

Бефела не заарештували, а лише оштрафували на $400 за водіння з простроченими правами і відсутність техогляду.

Він розказав, що у той день йому подзвонили з ресторану і зробили замовлення. Бефел узяв вантажівку і вирушив на виклик. При цьому він підкреслив, що ще жодного разу не перевозив піцу і мертві тіла водночас.

Ця вантажівка була зареєстрована на власника бюро з доставки покійників на похорони на околиці Філадельфії. Згодом Бефел зізнався, що не говорив власнику машини, що займається доставкою піци, а у ресторані не розказував, що використовує вантажівку для перевезення трупів.

Представник департаменту сільського господарства штату Філадельфія сказав, що за якість їжі не слід хвилюватися, оскільки піци і трупи поміщалися в "окремі ємності". Піца знаходилася у коробці або сумці, а трупи - в спеціальному мішку або герметичному ящику.

В результаті Уїльям Бефел залишився без роботи – його звільнили і з похоронного бюро і з ресторану, пише News.ru.

Зараз ви читаєте новину «Американець возив піци і покійників в одній машині ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути