Ексклюзиви
Пʼятниця, 04 листопада 2011 16:00
Богдана Євсєєва
Богдана Євсєєва
Богдана Євсєєва

50 хвилин для Азарова

Міську електричку в Києві запустили минулого місяця. Уже два роки частина цього маршруту працювала - жителів Троєщини довозила з лівого берега на правий. Тепер до метро можуть доїжджати всі кияни, вона курсує по колу в години пік.

Обіцяли, що за 50 хвилин можна об'їхати навколо міста. Колега, який писав репортаж про відкриття, уточнює: йде електричка годину 20 хвилин. То Азарова возили 50.

Згадую, як 2007-го журналістам показували будівництво залізничного "мосту Кірпи" через Дніпро.

- Ви стали свідками унікального зрєліща. Ми з'єднали лівий та правий берег, - говорив один із чиновників. - Це стройка вєка. Не кожному випаде на долю таке побачити.

Коли урочиста частина закінчилась, я розмовляла з будівельником.

Ви стали свідками унікального зрєліща. Це стройка вєка

- Завтра цей міст розберемо і по новій його складати будемо. Невже ніхто не помітив, що з'єднали автомобільну частину із залізничною?

У грудні того ж року мер Черновецький відкривав міст через Гавань. Чиновники тоді порахували, що новий маршрут на 4 кілометри скорочує відстань із Подолу на Оболонь.

- Ми цього не могли підписати, - казав мені інженер з архітектурного нагляду. - Асфальт при мінусовій температурі класти не можна. Навесні доведеться знімати.

У п'ятницю телефонує кум. Він живе на Троєщині. Щодня електричкою їздить на роботу. Раніше новий маршрут дуже хвалив. До його появи 7 кілометрів маршруткою, що йде через міст, міг долати годину, а то й більше.

- Сьогодні вранці не змогли влізти в переповнені вагони. Майже сотня людей залишилися на пероні. Ось тобі й чудо-електричка.

Зараз ви читаєте новину «50 хвилин для Азарова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода