За допомогою макіяжу жінки протягом багатьох століть прикрашали себе і підкреслювали свою природну красу. Тепер за допомогою косметичних засобів і декількох хитрощів можна скорегувати недоліки зовнішності і перетворити їх на переваги.
Як красиво нафарбувати очі в залежності від їх природної форми, читайте далі.
Круглі очі

Якщо при повністю відкритих очах під райдужкою зіниці видно білок, це вірна ознака власниці круглої форми очей. При макіяжі таких очей головною метою є зорове подовження їх розрізу.
Почніть з нанесення основи на верхню повіку: це може бути звичайна розсипчаста пудра або натуральний відтінок тіней.
Далі візуально подовжіть розріз очей шляхом нанесення темних тіней на зовнішню частину рухомої повіки.
Підведіть очі уздовж лінії росту вій, тим самим ви підкреслите округлу форму ваших очей. Краще провести лінію не від внутрішнього кута, а від середини рухомої повіки до зовнішнього куточка ока, закінчуючи її невеликою стрілкою.
Ви також можете підвести верхню повіку зсередини по всій довжині для більш інтенсивного кольору.
Для більшого об'єму до олівцевої лінії додайте туш.
Вузькі очі

У вас вузькі, азіатські очі, якщо верхня повіка щільна, яка практично повністю прилягвє до вій, а її рухома частина закрита і створює відчуття легкої припухлості. Ваша мета при макіяжі — зробити очі більш глибокими, підкресливши при цьому їх екзотичну форму і природну красу.
Нанесіть основу на верхню повіку. Це може бути звичайна розсипчаста пудра або натуральний відтінок тіней.
При такому розрізі очей стрілки малюють на деякій відстані від лінії росту вій і ретельно їх розтушовують.
Верхній контур промальовується повністю, а нижній контур — виключно зовнішній куточок (зачіпає не більше 1/3 нижньої повіки).
Дуже важливо не забути обвести внутрішню лінію верхньої повіки.
Знизу і зверху додайте шар об'ємною, але не подовжуючою тушшю — так очі будуть виглядати тільки вужчими.
На всю верхню повіку можна нанести тіні світло-бежевого відтінку. Добре, якщо вони будуть з перламутром — так повіка стане більш легкою.
Мигдалеподібні очі

Розріз очей у формі мигдалевого горіха: витягнуті, біля перенісся закруглені, біля скронь гострі, як хвостик горіха. Цей тип очей легше всього фарбувати, оскільки до нього підійде практично будь-який макіяж. Для вечірнього макіяжу рекомендується вибирати глибокі темні кольори, наприклад насичений "smoky eyes", для денного — світлі відтінки.
Нанесіть основу на верхню повіку, можна використовувати звичайну розсипчасту пудру або натуральний відтінок тіней.
Нанесіть бежевий тон на рухому і нерухому повіку до лінії росту брів.
На рухому повіку нанесіть тіні середнього тону (охра, золото, теракотовий).
Виділіть складку верхньої повіки насиченою темною лінією. Ретельно розтушуйте її.
Намалюйте стрілку трохи вище зовнішнього куточка ока.
Для більшої виразності використовуйте насичену туш. Зробіть акцент на зовнішні вії: це ще раз підкреслить мигдалеподібну форму ваших очей.
Очі з опущеними куточками

Якщо зовнішні куточки очей злегка опущені, то іноді обличчя може мати сумний або втомлений вираз. Ваше завдання — зробити погляд більш живим і веселим. Для цього достатньо всього лише трохи підняти верхню тінь і правильно намалювати стрілки.
Нанесіть основу на верхню повіку: звичайну розсипчасту пудру або натуральний відтінок тіней.
Окресліть верхню повіку, малюючи чітку лінію уздовж лінії росту вій. Підводка повинна бути максимально тонкою і природною, біля лінії вій, тільки тоді ви зможете домогтися ефекту свіжого погляду.
На зовнішню частину повіки акуратно нанесіть більш насичений відтінок, також його ретельно розтушуйте по діагоналі вгору, щоб тіні були за зовнішнім краєм ока.
Підсильте лінію стрілкою вгору на зовнішньому кінці повіки.
На нижній повіці пройдіться консилером у зовнішнього куточка ока.
Туш в даному випадку використовується тільки для підфарбовування вій середини і внутрішніх куточків, зовнішні ж не варто підфарбовувати. Те ж стосується і нижнього ряду вій.
Дівчатам з опущеними куточками очей не варто фарбувати очі по техніці "банан", а також віддавати перевагу всіма улюбленій техніці "smoky eyes", що виконується найчастіше при використанні переважно темних тіней, якими покривається якщо не вся, то більша частина рухомої повіки.
Коментарі