Ексклюзиви
понеділок, 17 жовтня 2016 15:11

У кросовера Jeep Renegade виявили проблеми із безпекою

У кросовера Jeep Renegade виявили проблеми із безпекою
km77.com

Компактний кросовер Jeep Renegade з 1,6-літровим дизельним двигуном при екстренному гальмуванні відриває задні колеса від землі.

Іспанський журналіст Пабло Гонсалез почав перевіряти поведінку автомобіля при екстреному гальмуванні. Він різко загальмував при швидкості близько 135 км/год. Виявилось, що цей Jeep при аварійному гальмуванні відриває від землі задні колеса.

"Автомобіль помітно нахилився вперед - нічого незвичайного, цього варто було очікувати. Однак крен наростав, і в якийсь момент я перестав бачити небо через вітрове скло. Я бачив тільки асфальт, стрімко біжить під колесами автомобіля. Тим не менш, я продовжував щосили тисне на гальма. У мене виникло відчуття, що задні колеса відірвалися від землі", - розповів Гонсалез іспанському виданню km77.

Гонсалез встановив камеру і повторив "трюк" на відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Jeep показав еволюцію своїх машин у 2-хвилинному відео

Світова прем'єра серійного автомобіля відбулася на Женевському автосалоні на початку березня 2014 року. Стилістично Renegade нагадує брутальнийWrangler. Спочатку пропонувалось назвати кросовер Jeepster або Junior, але потім було прийнято рішення автомобіль назвати Renegade.

Нагадаємо, автовиробник Jeep показала спеціальну версію моделі Renegade під назвою Dawn of Justice.

Зараз ви читаєте новину «У кросовера Jeep Renegade виявили проблеми із безпекою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.08.2012 08:59:50RuSS31.172.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Сейчас проходит серьезная идеологическая спецоперация. Вы заметили, что советница президента Виктора Януковича Анна Герман молчит по этому закону "как рыба об лед". Герман всегда исповедовала русофобию. После этого отката, будет и накат на все русское. Я думаю, что за этим пойдет "напряженка" межнациональных отношений по этнической части. Ведь этот урезанный законопроект ничего Русскому языку не дает. Он унижает честь и достоинство более 10 млн живущих на "украине" этнических Русских, которые далеко не по своей воле стали гражданами непонятной страны "украины".

12.08.2012 12:03:36Олег95.135.57.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

мені от цікаво, доки люди будуть вестись на популізм і провокації :) ? Коли нарешті просто охолонуть і шлянуть, які в нас зарплати і які при цьому ціни на автомобілі, на житло, на імпортні товари, на українські товари. Коли нарешті задумаються що ціни в українських супермаркетах - на рівні цін в австрійських.

12.08.2012 12:03:56Олег95.135.57.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Що середньостатистичний молдаван може собі дозволити хороший і безпечний позашляховик Вольво в чудовому стані, який прослужить йому надійно і комфортно ще багато років, а ми по 7 років сидимо в кредитах на вдвічі дорожчий Тусон, тому що захищаємо вітчизняного виробника Порошенка. І багато інших простих питань. А ви мова, язик, Євро 2012. Проснутись пора вже. В 90-х і то жилось легше.

10.08.2012 09:00:05hhh94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

hhh

09.08.2012 23:00:22Газда194.242.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як кому це не подобається , але це дійсно так і є . Адже саме президент Янукович зумів переконати Платіні , та оргкомітет УЕФА , що Україна зробить все можливе , щоб залишити проведення Євро в себе .

12.08.2012 12:05:39Олег95.135.57.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

як би хто не дрочив на Януковича, але ж таки ніхто б не захотів проводити чемпіонат спільно з теперішньою Україною, це стало можливим тільки завдяки хвилі популярності після революції.

09.08.2012 18:49:23Rich213.111.254.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"П'ять років тому, коли приймали рішення про проведення в Україні Євро-2012, багато хто вірив, що ця подія допоможе змінити образ країни з сірої "напівросійської" периферії на таку, що поділяє європейські цінності й прагне демократії." - так и получилось, по крайней мере все гости, которые приехали к нам, поняли что Украина не является столицей России, и является независимым государством.

10.08.2012 14:36:01ото ж95.67.74.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не знаю не знаю.ця подія допоможе змінити образ країни з сірої "напівросійської" периферії на таку, що поділяє європейські цінності й прагне демократії." - так и получилось, Ну то что все знают что Украина не является столицей России- это да, Но что является независимым государством.-это вопрос. На олимпиаде буквально за месяц после окончания чемпионата украина была педставлена как регион России :)Но не это грусно. Власть даже не пыталась протестовать.

10.08.2012 10:14:53Константин92.113.149.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А является государством в котором можно гадить на улицах, распивать спирное не опасаясь штрафов опять же на улицах столицы и в котором есть полит заключенные

09.08.2012 17:12:42против ПР37.229.153.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Янек и его банда придумали как оббирать всех, кроме своих, через налоги, формируют общак-бюджет, сами себе осваивают НАРОДНЫЕ ДЕНЬГИ и очень горды этими "достижениями". Голосуем за них или против них?

09.08.2012 17:03:25Гы178.137.10.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

"дважды победителем".Третий раз замяли;););););););)

09.08.2012 15:00:59вв85.223.140.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Більшого обману і "легального" обкрадання бюджету український народ ще не бачив! Януковичу настільки сподобалась вигода з ЄВРО що пан зрозу захотіли олімпіаду проводити ( для яко взагалі нічого немає) От і вдасця знову накрасти через "неможу". Але нащастя до омріяної олімпіади янукович не досидить.. :)

10.08.2012 00:37:20Dorman 176.36.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Але нащастя до омріяної олімпіади янукович не досидить.

Только не вздумай бухать раньше времени!
Вам, либероидам, не угодишь.
1.Если бы Евро не удался - были бы проклятия в адрес Янека.
2. Евро удался - все равно проклятия в адрес Янека.
А разгадка такова: хочется самому на место Янека, чтобы поближе к корыту, не так ли?

09.08.2012 14:08:34скоко мона178.54.42.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

а то что с людьми не расчитались, которые принимали участие в строительстве ни в поляндии ни в украине, нормально???? евро у них удалось!!! карманы себе позабивать удалось!!! откатами! уроды!!!

09.08.2012 13:44:26Dorman 176.36.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Евро-2012 удался!
Слава Богу и всем нам!

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути