




Тюнінг-ательє Brabus прокачали короткобазну версію Mercedes G-Class. Публічний показ автомобіля відбудеться на автосалоні в Женеві.
Кузов позашляховика отримав деталі, схожі з 5-дверним варіантом G-Class від Brabus. Стандартні диски поступилися місцем 22-дюймовим 9-спицевым Monoblock E. Автомобіль став набагато агресивніше зовні і отримав набір нових хромованих деталей кузова.
Салон обшитий дорогою шкірою чорного і червоного кольорів, причому нею обтягнуті не тільки сидіння, дверні панелі і торпеда, але ще й центральна частина стелі, підлога і багажний відсік. На підлогу постелені шкіряні килимки з вишивкою Brabus, а пороги прикрашені нержавіючими накладками, які підсвічуються. У салоні також можна побачити алюмінієві прогумовані педалі і червону алькантару на стелі, а також в центрі багатофункціонального рульового колеса.
Прес-центр Brabus нічого не повідомляє про силову установку новинки.
Коментарі