Несправні подушки безпеки, склопідйомники та гальма. 24 канал склав ТОП-10 наймасовіших відкликань автомобілів для усунення їхньої несправності.
1980: Ford – 21 млн авто
Найбільшу кількість несправних автомобілів, а саме - 21 млн – у 1980 році відкликала американська компанія Ford. Причина – несправність ручного гальма. Ford відкликав автомобілі та обладнав їх датчиками стоянки, які інформували водія про те, чи був затягнутий "ручник".
1999: Ford – 15 млн авто
Через 19 років той самий американський Ford знову відкликав свої авто. Цього разу несправними були 15 млн авто. Причина – у несправних перемикачах круїз-контролю.
2009/2010: Toyota – 9 млн авто
Японський автовиробник Toyota відкликав 9 млн автомобілів через несподівану проблему прискорення, спричинену несправними датчиками педалі акселератора. Оскільки компанія спочатку неправильно діагностувала проблему, так що довелось викликати на заміну деталей одні й ті ж моделі двічі.
2016: Volkswagen – 8,5 млн авто
Volkswagen відкликав 8,5 млн автівок через проблему під назвою "дизельгейт". Проблема полягала у несправному програмному забезпеченні, яке давало хибні показники рівня викидів дизельних двигунів
1996: Ford – 7,9 млн авто
Ford знайшов несправність у 7,9 млн машин. Проблема була з датчиком запалювання. Через що у багатьох автомобілях виникали пожежі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автовиробник відкликає понад мільйон смертельно небезпечних авто
2012: Toyota – 7,4 млн авто
Toyota повернула на фірмові сервіси 7,4 млн автомобілів через браковані електросклопідйомники.
1971: General Motors – 7 млн авто
На різних моделях, виготовлених у 60-х роках минулого століття, американський концерн міняв кріплення двигуна. Проблему виявили в 7 млн автомобілів.
1981: General Motors – 5,8 млн авто
Ще 5,8 млн автомобілів відкликали через дефект задньої підвіски. Транспортні засоби, виготовлені з 1978 року, через це нерідко потрапляли в аварії.
2014: General Motors – 5,8 млн авто
Останній значний відклик GM стосувався 5,8 млн авто у 2014 році. Проблема була у замку запалювання та подушках безпеки. За оцінками експертів, загальна сума компанії з відклику обійшлась американцям трохи більше ніж у $ 4 млрд.
2014: Honda – 5,4 млн авто
Honda повинна була відізвати 5,4 млн автомобілів приблизно 20 різних моделей. Проблема була в подушках безпеки. Під час аварії вони не наповнювались, через що не захищали людей від травм.
Японський виробник Nissan на виставці електроніки CES покаже технологію читання думок водія. Нова технологія Brain-to-Vehicle дозволить керувати машиною силою думки.
Водієві потрібно одягнути на голову спеціальний прилад. Електроніка зможе заздалегідь розпізнати, які дії найближчим часом робитиме людина. До прикладу, за 0,03 с система зрозуміє, в який бік водій хоче повернути кермо, прискоритися або загальмувати.
Коментарі