середа, 26 липня 2017 16:33

Протестували автомобільний ліфт для підземного тунелю

Протестували автомобільний ліфт для підземного тунелю
Ілон Маск опублікував в Instagram відео, на якому показано процес випробування ліфта для підземних швидкісних магістралей The Boring Company. Фото: itc

Засновник компаній Tesla, SpaceX та Boring Company Ілон Маск показав випробування ліфта для платформи в надшвидкісному тунелі Hyperloop під Лос-Анджелесом у США. Відео опублікував у Instagram.

Ліфти використовуватимуть для доступу до системи підземних тунелів, в яких на високій швидкості переміщатимуться спеціальні платформи - "шатли" з транспортом, людьми або вантажами.

Електрична платформа здатна розігнатися до 200 км на годину та транспортуватиме автомобілі, власники яких зможуть буквально "літати" під містом без заторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін пропонує обмежити швидкість у містах до 50 км/год

У теорії тунелі дозволять у кілька разів збільшити швидкість переміщення: поїздка з Вашингтона в Нью-Йорк може скоротитися з 3 год. до 20 хв.

Напередодні Маск отримав усне схвалення уряду на будівництво підземного тунелю.

Зараз ви читаєте новину «Протестували автомобільний ліфт для підземного тунелю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.07.2012 12:21:43Ага109.86.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очередная брехня. Очень уж хочется навязать свои ценности. А почему вы бандерлоги решили что ваши ценности именно те самые. Вы что себя богами возомнили? Скорее вы похожи на умалишенных

02.07.2012 14:25:10жана-одеса178.95.52.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Значить , наші люди українці говорять в Росії російською,а росіяни що живуть у нас в Україні ненависники всього українського .Подавай їм російську.Не получиться господа кацапи.!!!!!! Україна бідна держава без розвитої медицини і бабла на другу державну в Україні немає. так що вчіть господа кацапи на нашій території українську.А то повиселяємо вас в вашу Сибір!!!

24.06.2012 10:47:53SergKiev217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бред.. С таким же успехом шкиль может сказать и 150 млрд. Вот только непонятно, почему бюджетообразующие регионы должны финансировать убогую мову депрессивных регионов? Пусть господа мовноязычные сами из своих буджетов оплачивают свою мову, а русскоязычные регионы будут оплачивать свой русский язык. Хотя конечно, мовнюкам формула - сначала сьедим твое, а потом каждый свое нравится больше.. Делать-то они ничего не умеют. Даже красавец Львов достался им нашару из рук русских. Они его просто загадить не успели. Тут самый правильный вариант - каждый регион сам выбирает себе язык и сам его оплачивает. Вот тогда мова подохнет на 1000% и оч-чень быстро.. Задавятся мовнюки от жадности.

23.06.2012 14:09:13Ну?95.132.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А може "генералiсимуса" Шкiля -в мiнiстерство оборони? А шо, досвiд стратегiчного плануванняе: в часи ГКЧП разом з колегами , попиваючи львiвське, розробляли план оборони Львова вiд наступу "совiцьких" вiйськ.Цiкаво, а де там у Львувi на всякий небередбачений випадок копали схрони?

21.06.2012 17:13:20Zosia109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Говорящий осел, выдал очередной "перл", вот твоя госпожа и оплатит, если захочет и дальше сидеть с комфортом.

21.06.2012 20:29:12viz92.113.238.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Виплюнь ... з рота!

21.06.2012 17:08:54Лёша77.121.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тарас,такого гамна как ты и Шкиль,куча,но такие каквы- это дерьмо,от которого кроме дерьма ничего нет!

21.06.2012 17:03:16тарас91.216.232.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Дешевше буде, купити всім КАЦАПАМ білети до ПАРАШІ.

21.06.2012 22:44:14Ведьмв88.154.25.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

И занять их дома, квартиры, как это уже было во Львове?

21.06.2012 17:06:44Слава Україні!151.29.12.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

В точку!!! 100%

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути