четвер, 13 жовтня 2016 17:10

Hyundai стане першим офіційним дилером електромобілів в Україні

Hyundai стане першим офіційним дилером електромобілів в Україні
Петро Савка

Електричний автомобіль Hyundai IONIQ з'явиться на українському ринку до кінця поточного року.

Перший примірник електричного Hyundai знаходиться в Києві, де його будуть вивчати дилери та представники станцій техобслуговування, повідомляє Автоцентр.

Швидше за все, в Україні будуть представлять два варіанти нового. Гібридна модифікація IONIQ Plug-in оснащується 1,6-літровим двигуном і електромотором на 61 к. с. (45 кВт). За даними Hyundai, на електротязі такий гібрид можна подолати 50 км шляху. Середня витрата палива – 4,3 л на 100 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla Club Ukraine розробив нові дорожні знаки

IONIQ Electric оснащується електромотором на 120 к. с. (88 кВт) і батареєю ємністю 28 кВт*год, що дозволяє розганятися до максимальної швидкості 165 км/год, Запас ходу IONIQ — 250 км.

Корейський автовиробник Hyundai лише цього року показав дизайн електромобіля IONIQ та повідомив технічні характеристики.

Нагадаємо, компанія "Рено Україна" повідомляла, що цього року почне офіційно продавати та обслуговувати електромобілі.

Зараз ви читаєте новину «Hyundai стане першим офіційним дилером електромобілів в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.04.2012 17:12:5512382.207.39.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Схоже, що в нього кінцева стадія маразму, судячи з останніх фраз у статті :) Хай Земля йому буде пухом, і пошвидше :)

23.04.2012 16:23:52х193.0.247.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

И не брезгует он так вылизывть своего идола? Это такой же писатель как Янукович - дворянин! Позор таким писакам!

17.04.2012 17:30:32Гы94.45.59.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Из этого деятеля кроме "Гимнаф" ничего выйти не может.Язык еще не полностью стер убогой власти задницу зализывать?Надеюсь у этого раба нет детей.

10.04.2012 17:08:04неРедактор151.27.229.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну слаба людина і все.

08.04.2012 01:16:15Людмила92.242.99.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

*Дворянское* происхождение Януковича, ха-ха-ха,!!!! Я плакала, ха-ха!

15.04.2012 22:22:09Критик109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В книге Спажука "Жизнь под знаком факториала"" нет ни одного слова о дворянском происхождении Януковича.

17.04.2012 17:27:38Гы94.45.59.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Читал??????;);););););););)Болен?????

07.04.2012 22:26:23КАТ95.134.107.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Виталя,Манюшка,Иришка - дятлы из одного дупла братства свидетелей якуновича.

08.04.2012 11:11:00адвоКАТ109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кат просто дятел...

07.04.2012 22:10:24Виталя109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нормальный человек плохого не напишет, а ненормальный пишет всякое г.....!

07.04.2012 22:08:47Манюшка109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Точно, точно! Между прочим знаем этого писателя и то, что вы тут написали - бред!!! Прекрасный он человек и талантливый во всех смыслах!

07.04.2012 22:06:29Иришка109.254.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Про жизофрению— это про кого-то здесь, кто писал? С таким заболеванием такие шедевры не пишутся. А вот мозгов бы народу, кто додумался такое писать, не мешало бы. И ещё-не завидуйте:)))

07.04.2012 20:55:1032195.215.36.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

ШИЗОФРЕНИЯ ЛЕЧЕНИЮ НЕ ПОДДАЁТСЯ.

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути